Rozjíždíme podnikání

Články

Rozjíždíme podnikání Dostali jste nápad k rozjezdu podnikání a chcete ho zrealizovat dřív, než to za vás udělá někdo jiný?


Určitě uděláte dobře. Jak ale uskutečnit podnikatelské plány v případě nedostatku financí? Zkuste hledat řešení v jednom z podnikatelských úvěrů banky ČSOB.

Nejsnadněji získatelný podnikatelský úvěr je povolené přečerpání účtu. Jedná se o rychlé poskytnutí peněz bez ohledu na velikost firmy. Úroky jsou odváděny pouze za dny čerpání a pouze z čerpané částky.

K výbavě firemních prostor nebo ke zpracování poutavé reklamy poslouží rychlý úvěr na podnikání. Bez dokládání účelu a s neměnnými úroky můžete čerpat od 50 tisíc do 1,5 milionu korun.

Hledáte nízké úrokové sazby? Zkuste revolvingový úvěr s výpovědní lhůtou, díky níž lze ukončit smluvní vztah kdykoli po dobu platnosti úvěrové smlouvy bez udání důvodu. Tento úvěr má v porovnání s ostatními nejnižší úroky a měsíční poplatky jsou stanoveny individuálně.

V případě, že vás postihla pouze dočasná finanční tíseň, která vám brání v kroku ke slávě, vsaďte na kontokorentní úvěr s neměnným úvěrovým limitem. Úroková sazba je počítána pouze z čerpané částky a měsíční poplatky jsou opět stanoveny individuálně dle vašich možností.

K financování investic, pořízení movitostí nebo opravě nemovitostí vám pomůže malý úvěr pro podnikatele. Úvěr financuje investice od 50 tisíc do 8 milionů korun a sjednává se až na 15 let. Úroková sazba může být fixní nebo pohyblivá a první splátku lze odložit až o 6 měsíců.

Peněženka bez koruny a přeci plná peněz? Toho je možné dosáhnout s kreditní kartou pro podnikatele, s níž můžete vybírat hotovost z bankomatů, platit zakázky přes internet či provádět platby při koupi cizí měny ve směnárnách. Měsíčně můžete splácet pouhých 5 % z vyčerpané částky a den splatnosti si můžete zvolit tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Posuňte své podnikání o krok dál s výhodnými podnikatelskými úvěry banky ČSOB. Pro jakékoli dotazy navštivte nejbližší pobočku banky nebo se informujte na jejích webových stránkách www.csob.cz.

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Pokud jste v situaci, kdy jset bez peněz, tak doporučuji rychlou půjčku ferratum na www.123ferratum.cz

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobry den, chci dozvedet vic. Pošlete mi na Vás kontakt na artemabri@gmail.com Moc Dekuji. Artem

Zaslal/a: Artem  •  Čas: 12.11.2023 20:16

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50

Přehled nejvýznamnějších katalogů s registrací zdarma

Text

Zaslal/a: Anonym-50s  •  Čas: 3.8.2021 22:00