Jak jsem začal konečně vydělávat peníze?

Články

Jak jsem začal konečně vydělávat peníze?Rád bych se s Vámi podělil o můj příběh, jak jsem konečně začal vydělávat peníze.


Narodil jsem se v chudé rodině, která nikdy neměla žádné ambice. Stačilo jim jejich malé hospodářství a to, že žijí. Já odkojen ve velmi skromných podmínkách, jsem záviděl svým kamarádům jejich bezstarostné mládí, dostatek peněz na koníčky, zábavu a jídlo.

Na internetu jsem začal studovat možnosti podnikání (webtrh, webdeal) a zkusil své první podnikatelské krůčky. Přiznám se, že ani po 5 letech ustavičné práce jsem nedosáhl výsledků, které by mně přinesli finanční nezávislost.

Vyzkoušel jsem snad všechny možné postupy rychlého zbohatnutí. Provozovat naráz několik desítek projektů (inspirované jinými úspěšnými projekty), provádět odkupy 100% úspěšných projektů, investovat peníze do akcií, nakoupit nemovitost, přeprodávat věci... Ne, opravdu nic z toho mě nepřineslo peníze, které jsem potřeboval.

Až teprve moje vyhoření, mě přineslo nečekané procitnutí. Začal jsem rozprodávat své portfolio webů. Ponechal jsem si pouze 2 projekty, které mě bavily a uspokojovaly. Začal jsem se jim věnovat na 100%. Doslova jsem se s něma mazlil a dělal je obsahově bohatšími. Jakmile jsem se přestal snažit vydělávat peníze, tak se peníze začaly objevovat sami.

Stále rozhodně nejsem za vodou, ale vím, že hrubou silou a množstvím projektů nezbohatnu. Spíše naopak. Bude mě to stát spoustu času a nervů, o které přijdu. Nyní se pár dní v týdnu věnuji svým projektům. Mám radost z toho, co dělám. Moje rodina je šťastná, že jsem více času s ní a moje projekty sice pomalu, ale spokojeně rostou.

Komentáře rss


, úspěch odpovědět
avatar
Já jsem také s odstupem času koukal jak se můj koníček s postupem času změnil v hlavní příjem peněz.

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobry den, chci dozvedet vic. Pošlete mi na Vás kontakt na artemabri@gmail.com Moc Dekuji. Artem

Zaslal/a: Artem  •  Čas: 12.11.2023 20:16

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50

Přehled nejvýznamnějších katalogů s registrací zdarma

Text

Zaslal/a: Anonym-50s  •  Čas: 3.8.2021 22:00