Nejerotogenější místa na ženském těle

Sex a vztah

Nejerotogenější místa na ženském těleKaždý správný milovník ženských těl by se měl vzdělávat. Dozvědět se o ženském těle co nejvíc znamená maximální možné vzrušení!


Ano, je to pravda. Chceme-li mít a udržet si spokojenou partnerku musíme ji nabízet maximum rozkoše a spoustu překvapení. K tomu se nám postačí naučit, které erotogení místa má vaše partnerka nejvzrušivější.

Přehled erotogeních míst


1. Ušní boltce
Uši jemně laskejte pomocí rukou, poté přejděte na jemné kousání a olizování. Nezapomeňte také na jemné polechtávání.

2. Dolní oblast zad
Málo známá erotogenní zóna na ženském těle je malinké místo těsně na zadečku v křížové oblasti, kde ústí spousta citlivých nervových zakončení. Partnerku pořádně zamrazí při jemné masáži pomocí rukou či olizování jazykem.

3. Anální otvor
Ač je to pro mnoho žen nepřijatelné a občas „nechutné“ vědci dokázali, že až 80% žen vzrušuje masírování análního otvoru s následním olizováním a zasouváním jazyka do řiti. Takže pokud přítelkyně svolí a vy na to máte, neváhejte a vyzkoušejte (třeba jen prstem). Žena se bude cítit jako v nebi – častým vyústěným tohoto dráždění je i samotný anální sex.

4. Venušin pahorek
Jeho masírování a hlazení může být pro ženu mnohem příjemnější, než byste čekali.

5. Dlaně
Na dlaních lidského těla lze najít až 60 tisíc nejrůznějších nervových zakončení. Jejich stimulace může vyvolat neutuchající pocity rozkoše a touhy.

6. Kolení jamky
Velmi opomíjená část lidského těla je malinké místečko přímo za kolenem. Kůže a tomto místě je velmi citlivá a partnerka si bude při jemné masáži přímo mlaskat slastí.

7. Chodidla a prsty u nohou
Masáž nohou může v mnohých ženách vyvolat neskutečné pocity a touhy. Vědci dokonce prokázali, že masáž chodidel pomáhá k vašemu sexuálnímu zdraví. Některé ženy může vzrušovat také lízání chodidel a jednotlivé olizování prstů.

8. Orální sex
Klasické lízání ženských pohlavních orgánů patří mezi nejčastěji prováděné sexuální „operace“ takže by jej neměl vynechat žádný správný muž!

9. Vnitřní strana stehen
Vnitřní strana stehen je také velmi citlivá a vzrušující – a podměty jako hlazení, líbání, lízání, či pusinkování vede k velmi vzrušujícím pocitům.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50

Přehled nejvýznamnějších katalogů s registrací zdarma

Text

Zaslal/a: Anonym-50s  •  Čas: 3.8.2021 22:00

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52