Moje skoro poklidné ráno - 4.8.2015

Příběhy jedné obyčejné rodiny

Moje skoro poklidné ráno - 4.8.2015Příběh vypráví zničený, unavený otec, který přišel o veškeré ideály, ale stále je zatvrzelým romantikem.


Dnešní ráno začalo jako každé jiné. Probudil jsem se v 5:30. Dal jsem si rozcvičku a šel se nasnídat. Můj milovaný syn se konečně vyloupl z postele. Já už rok nespím v ložnici, ale v jeho dětském pokoji.

Syn Dominik se prý bojí podivných zvuků a bubáků. Několik dní jsem se na něj zlobil, že žádní bubáci neexistují, ale poté co mě vyhodila z ložnice i drahá polovina, že moc chrápu, tak jsem si před spaním v obýváku vybral raději dětský pokoj. Syn se takticky nastěhoval do ložnice a vystěhoval mé poličky, kam dosáhl a nacpal tam své osobní věci. Sakra kde dítě vzalo osobní věci? Při bližším obhledání jsem zjistil, že tam má kufřík s dřevěnými kostičkami, růžového koníka, kterého sebral své mladší tetě Terce.

Abych se vrátil k těm bubákům… v sobotu když jsem se do postele dostal až o půlnoci, jsem pochopil, co myslí. Přesně za 30 minut mě vzbudilo bum bum tuc tuc.... heee, pi.. vo.. tuc tuc... a takhle to pokračovalo až do 4 ráno. Usnul jsem totálně vysílen až v 5 ráno. Ještě než jsem upadl do bezvědomí, tak jsem stále slyšel tuc tuc... V šest ráno budíček. Můj milovaný synek vstává a dožaduje se snídaně. Ta se skládá z mléčné kaše, jdu si lehnout... “tatííí a co křupinkýýý”... vstávám a jdu mu nasypat křupinky. Znovu ulehám, pomalu usínám v tom slyším: “už jsem vykakanej”. K tomuto upozornění jsem  již už ostražitej.

Můj syn se při nedávném ignorování, si zadek utřel sám a já jsem pak musel čistit a znovu vymalovat zdi od záchodu až po obyvák. Nepočítám zaschlé hovínka na televizním ovladači. Znovu ulehám, ale již dopředu vím, že už se nevyspím. Partnerka odešla do práce a já na zádech cítím kolena svého syna, jak si ze mě dělá trampolínu. A takové mám já ráno.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobrý den, prosím můžete mi dát na vás kontakt? j.walterova@lasting.eu

Zaslal/a: Jarka  •  Čas: 20.5.2024 9:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobry den, chci dozvedet vic. Pošlete mi na Vás kontakt na artemabri@gmail.com Moc Dekuji. Artem

Zaslal/a: Artem  •  Čas: 12.11.2023 20:16

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50