Víte, co se děje s Vašimi fotkami na internetu?

Praktické, Životní

Víte, co se děje s Vašimi fotkami na internetu?Sdílíte často své fotky z dovolené a jiných akcí na internetu? Víte o tom, že dáváte, tak dárek pedofilům a jiným úchylům?!


Je to zcela přirozené. Na dovolené pořídíte fotky sebe a svých dětí na dovolené a vesele je sdílíte na sociálních sítích a u nás v ČR tolik oblíbeném www.rajce.idnes.cz.

Pokud automaticky nastavíte přístup pod heslem či jiné omezení dobře děláte. Ostatní, co své fotky volně zpřístupní, mohou čekat nepříjemné překvapení.

Možná si všimli, že alba, kde jsou jejich děti, mají vysoké procento zhlédnutí. Což není zrovna normální! Bohužel to není z důvodu, že maminkám se líbí vaše roztomilé děti skotačící ve vodě.

Stačí si do profilu umístit Google Analytics a sledovat činnost návštěvníků. Budete překvapeni kolik pochybných účtů (lidí) prohlíží právě ty fotky Vašich děti. Zkrátka, dostali jste se do hledáčku různých úchylů z celého světa. Do oblíbených si dávají desítky podobných alb jako je ta Vaše.

Sami se můžete přesvědčit kolik rodičů, tak dává své děti napospas vlkům. Stačí zadat na výše uvedeném webu klíčové slova: "děti, koupání, dovolená, ve vaně, opalování... Vyjede vám velké množství alb se spoustou dětí. Většina těch alb má nepřirozeně vysoké číslo zhlédnutí.

Pokud své děti opravdu milujete, nesdílejte své fotky všem, ale jen s těmi, které je opravdu sdílet chcete a důvěřujete. Uvědomte si, že vše, co na internetu sdílíte mohou vidět i jiní a použít pro své potěšení!

Komentáře rss


, Náš svět odpovědět
avatar
Proboha, co se to tady děje. Fotky dětí jsou zneužívány. Chce se mi z takových lidí blíííít

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobry den, chci dozvedet vic. Pošlete mi na Vás kontakt na artemabri@gmail.com Moc Dekuji. Artem

Zaslal/a: Artem  •  Čas: 12.11.2023 20:16

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50

Přehled nejvýznamnějších katalogů s registrací zdarma

Text

Zaslal/a: Anonym-50s  •  Čas: 3.8.2021 22:00