Věci, které mě poslední dobou se...

Životní

Věci, které mě poslední dobou se...Největší světové problémy, které mě dokážou namíchnout.


Uprchlíci

Co na to říct? Je hezké, že se o ně stará spousta organizací a je to problém číslo jedna. Ovšem nemáme u nás sami dostatek našich bezdomovců a jiných problémových jedinců? Jedna strana slibuje, že sem žádné nepřijme a z druhé strany slyším, jak sem pěkně veslují, tak kde to jsme? Bohužel. Názor na uprchlíky rozdělil naši rodinu. Při diskuzi na toto téma se strhla taková hádka, že jsem musel odejít.

První téma byla jen mezihra. Co mě doopravdy teď nejvíc ser.(e) je

Klesající kvalita restaurací McDonalds

Jezdím poměrně hodně po světě a rád když mám hlad, se stavím na jednu rychlovku. Bohužel stále častěji je pro mě návštěva Mekáče zklamáním. Prosím berte to hlavouni z Mekáče pouze jako námět k zamyšlení. V minulosti cca 15 let jsem zde pracoval a kvalita byla úplně jinde.

Pár příkladů starých pár dní:

  • v Brně obchodní centrum jsem dostal shejka bez příchutě. Po reklamaci, kterou mě ze začátku nechtěli uznat. "Ten meruňkový shejk nemá ani barvu, že tam byl nalit sirup". Mně ji uznali a dali druhý. Ovšem ten byl totálně přemraženej (hlídá někdo tu teplotu?) a opět sirup jen symbolicky stříknutej dole. Děkuji, už nechci.
  • na D01 - 66 Km - co mě vážně dokáže naštvat, když si objednám Big mac menu a ten pekelně dobrý, ale i drahý sendvič má na sobě sotva 5 gramů oschlého salátu. Matně si pamatuji cosi o 21 gramech. To je sakra podvod.
  • v Praze (Rudná) mě cosi křupe mezi zuby a opakovaně přesolené hranolky.

Celkově velký problém je i u klasických cheesburgrů. V jejich pojídání jsem opravdový fajnšmejkr a poznám starý od nového. Bohužel, stále častěji se setkávám, že dostanu párkrát otočenej. Kde je ta pověstná kvalita? Sestavují mě na tácek objednávku a pěkně mě tam taje zmrzlina a až poté dostanu teplé.
Další problém, co mě vytáčí je počet ubrousků. Pamatuji si, že co produkt (hranolky, sendvič...) to ubrousek. Když dostanu jediný ubrousek k celému big mac menu či štos ubrousku k jednomu ubrousku to naštve...
Poslední problém je v kvalitě zaměstnanců. Chybí jím usměv, ochota...bože jak dokáží lidi otrávit.

Pokládám si otázku: "Dočká se mekáč dalšího století?" Objednejte si kontrolu a zvyšte kvalitu, jinak přijdete o zákazníka.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobry den, chci dozvedet vic. Pošlete mi na Vás kontakt na artemabri@gmail.com Moc Dekuji. Artem

Zaslal/a: Artem  •  Čas: 12.11.2023 20:16

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50

Přehled nejvýznamnějších katalogů s registrací zdarma

Text

Zaslal/a: Anonym-50s  •  Čas: 3.8.2021 22:00