Nééé! Tohle se nemělo stát! Jak nakonec dopadl příběh, kde hlavní roli hraje dobrá pojišťovna?

Komerční články

Nééé! Tohle se nemělo stát! Jak nakonec dopadl příběh, kde hlavní roli hraje dobrá pojišťovna?Všichni doufáme, že nám se to nikdy nestane. Ale s přibývajícím věkem všichni zjišťujeme, že stát se může skutečně všechno. Co se stalo panu Milanovi, a proč to nijak neovlivní jeho rodinný rozpočet?


Rozlité kafe a vše bylo pryč

Na pracovišti sice nebylo pití kávy přímo zakázané, ale přesto všichni dodržovali jistou obezřetnost a jedli pouze v kuchyňce. Nikdo prostě nechtěl, ať se ten drahý stroj jakkoliv poškodí. A přesto se to jednoho dne stalo! A přímo Milanovi! Byl po dlouhé noci, kdy se ženou nekonečně dlouho uspávali plačící miminko, již úplně unavený. A proto si dnes dal extra silnou kávu s cukrem, aby se trochu probral. Jak ale byl nevyspaný, ztratil i soudnost a také obratnost. Stalo se, co všichni čekáte. Káva se vylila přímo na laboratorní přístroj, který najednou zhasnul. A bylo to.

Samozřejmě se to dozvěděl šéf

Následovalo dlouhé vysvětlování a omlouvání. Ale zpátky už se nic vzít nedalo. Volalo se na centrálu. Milanovi běhalo hlavou, že o prémiích si může nechat zdát. Bude rád, když ho nevyhodí z práce. Zanedlouho přijel šéf a mile se rozhodně netvářil. Snažil se vše prošetřit a vůbec ho nezajímalo, že má Milan za sebou již několik krušných nocí s novorozencem a že pytle pod jeho očima přímo volají alespoň po lidském slovu, a ne křičení.

Všechno dobře dopadlo

Pan Milan si i ve svém unaveném stavu vzpomněl, že při nástupu do zaměstnání si zařizoval pojištění odpovědnosti zaměstnance. Najednou se mu neskutečně ulevilo! Podle smlouvy bylo jasné, že veškeré náklady za něj bude řešit pojišťovna. Bylo to skutečně uvolňující zjištění.

Vytočil zákaznickou linku své pojišťovny ERGO, kde mu poradili, jak má dále postupovat. Nebylo již co řešit. Pan Milan byl nadšený, že opravu drahého přístroje nebude muset hradit z rodinných peněz.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobrý den, prosím můžete mi dát na vás kontakt? j.walterova@lasting.eu

Zaslal/a: Jarka  •  Čas: 20.5.2024 9:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobry den, chci dozvedet vic. Pošlete mi na Vás kontakt na artemabri@gmail.com Moc Dekuji. Artem

Zaslal/a: Artem  •  Čas: 12.11.2023 20:16

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50