6 velkých výhod, které vám přinese CRM systém

Komerční články

6 velkých výhod, které vám přinese CRM systémV roce 2011 provedla společnost Nucleus Research studii, ze které vyplynulo, že z každého dolaru investovaného do CRM systému se firmě vrátí téměř šestinásobek. O tři roky později to byl průměrný výnos ještě o tři dolary větší. Trend pokračuje a význam customer relation managementu průběžně roste. Pokud jste doposud „cé er emko“ neimplementovali, máte nejvyšší čas to udělat. Nenechávejte výhody konkurenci a vytěžte ze svých kontaktů maximum. Následující výhody vás přesvědčí.


1. Snadno odhadnete, co zákazník potřebuje

Díky CRM systému budete bezpečně vědět, kterému zákazníkovi potřebuje další dodávku zboží. Jednoduše si nastavíte automatická upozornění a již nikdy na klienta nezapomenete.

2. Posílíte míru doporučení

Spokojený zákazník vždy rád službu doporučí známým. CRM systém vám pomůže výrazně zkvalitnit servis, takže ve finále získáte mnohem více doporučení.

3. Oslovíte správné lidí správným způsobem

Máte tisíce kontaktů, ale rádi byste oslovili jen určitý segment… S CRM systémem je to snadné. Chytré filtry oddělí cílovou skupinu a umožní vám pro ni uspořádat kampaň na míru.

 

CRM systém  

4. Budete prodávat i během dovolené

Moderní CRM systémy se vyznačují vysokou mírou automatizace. V praxi například umožňují zasílání personifikovaných e-mailů, zatímco budete relaxovat na pláži. Vaši zákazníci přesto nebudou čekat na odpověď.

5. Udržíte si loajalitu zákazníků

Není tajemstvím, že věrní zákazníci jsou pro firmu mnohem přínosnější než noví. Pro zajímavost: 40 % obratu amerických firem tvoří pouhých 8 % (stálých) klientů. Pomocí CRM systému budete se stávající klientelou v úzkém kontaktu a nenecháte ji odejít ke konkurenci.

6. Vylepšíte služby po prodeji

Prodejem by komunikace se zákazníkem neměla skončit. Prostřednictvím aplikace budete klientům neustále po ruce a připravíte si je na další obchod. 

 

Samozřejmě by se našlo mnoho dalších výhod, ale na ty přijdete sami, až do customer relationship managementu proniknete hlouběji. Vyzkoušejte třeba skvělý český CRM systém zdarma a poznejte konkrétní přínos již dnes!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobrý den, prosím můžete mi dát na vás kontakt? j.walterova@lasting.eu

Zaslal/a: Jarka  •  Čas: 20.5.2024 9:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobry den, chci dozvedet vic. Pošlete mi na Vás kontakt na artemabri@gmail.com Moc Dekuji. Artem

Zaslal/a: Artem  •  Čas: 12.11.2023 20:16

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50