Go-Cities, projekt virtuální reality pro mobilní telefony

Články, Články

Go-Cities, projekt virtuální reality pro mobilní telefony Přečtěte si zajímavý článek o virtuální realitě a mobilních telefonech.


Projekt Go-Cities aplikace virtuální reality pro uživatele mobilních telefonů s operačním systém se již rozjel a my o tom víme víc.

Projekt Go-Cities  byl vytvořen 29. června 2011 ve Skotské programátorské společnosti  NAECOM Ltd. Během pár měsíců programátorský tým již napsal základní algoritmy pro rozpoznávání budov a vytvořili mobilní aplikaci zvanou GoEdingburg testovanou prozatím na mobilech s operačním systémem Android. Nyní jsou programátoři ve fázi testování.  

Určitě jste se už několikrát dostali do takové „trapné“ situace, když jste chtěli se svým drahým protějškem zajít na dobré jídlo. Chodíte po městě, a když se konečně dostanete do restaurace, kde mají místo, zjistíte, že tato restaurace je nad vaše finanční možnosti. Následně nastává ta trapná chvíle, kdy danou restauraci musíte opustit. S aplikací GoCities by tato situace již neměla nastat.

Nyní k samotné aplikaci. V praxi to bude chodit tak, že vy jakožto vlastník mobilního telefonu s OS a aplikace zjistíte pouhým namířením čočky fotoaparátu vše co o daném obchodním domu, restauraci a kteréhokoliv domu vědět.

Uvedu na příkladu. Stojíte u restaurace (není nezbytně nutné, abyste u ní stáli, ale jak jsem již uvedl, musí budovu snímat čočka fotoaparátu). Pouhým kliknutím otevřete nabídku zadané restaurace, a je to. Všechno co jste chtěli vědět. Otevírací dobu, nápojový lístek, jídelní lístek a to není zdaleka všechno. Uvidíte nejen nic neříkají lístky ale také jejich ceník. Dále se vyhnete restauracím, které mají plno jelikož Go-Cities dokáže také vyhledat kolik míst je již obsazeno a kolik jich zbývá volných. 

Budeme se tedy těšit na aplikaci pro naše mobilní telefony a možná také na mnohem více dalších zdokonalení ze soudku Skotsko-českých programátorů ze společnosti NAECOM.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Potřebujete malý tablet na cesty? Zvolte iPad mini od Applu!

Webové stránky za pár korun. Stránky snadno a rychle.

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Dobry den, chci dozvedet vic. Pošlete mi na Vás kontakt na artemabri@gmail.com Moc Dekuji. Artem

Zaslal/a: Artem  •  Čas: 12.11.2023 20:16

Dnešní trendy módy

Svatební a společenský salón - Šatygohome.cz Největší svatební a plesové centrum Náš salón si ročně zvolí více než 2000 zákaznic. I přes velký objem spokojených zákaznic zachováváme osobní přístup a nadstandardní kvalitu služeb, kterou si každá naše zák...

Zaslal/a: satygohome.cz  •  Čas: 15.9.2022 11:52

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :)

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50

Přehled nejvýznamnějších katalogů s registrací zdarma

Text

Zaslal/a: Anonym-50s  •  Čas: 3.8.2021 22:00