Zlodějíčkové mají nový způsob, jak nakupovat zdarma!

Životní

Zlodějíčkové mají nový způsob, jak nakupovat zdarma!Fantazie zlodějíčků nemá mezí. Obzvláště v tom, jak se obohatit nebo třeba nakoupit v obchodě zadarmo. Prosím neberte to jako nabádání jak na to, ale spíše upozornění, co dovedou vymyslet.


Když jsem o tom poprvé slyšel, nevěřil jsem vlastním uším. Zlodějíčkové přišli na způsob jak nakupovat v obchodě bez placení.

Přitom to není nic převratného. Zlodějíček projde koše u obchodu nebo požádá někoho, kdo zrovna vyjíždí a má optimální nákup. Účtenku zastrčí do peněženky a hurá na nákupy.
Pointa v nakupování zadarmo je taková, že musí "nakoupit" totéž co je na účtence. Kolem pokladny projde, přece má už zaplaceno. Když ho zastaví ochranka, tak otevře peněženku a machr v černém setřel.

Jak krásně jednoduché. Proto vy všichni majitelé obchodů, být vama, pořídím si kvalitní kamerový systém se záznamem pro kontrolu nakupujících. Bohužel podlost dnešních lidí nezná mezí.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40