Vyražené zuby a výčitky svědomí - 29.8.2015

Příběhy jedné obyčejné rodiny

Vyražené zuby a výčitky svědomí - 29.8.2015Příběh vypráví zničený, unavený otec, který přišel o veškeré ideály, ale stále je zatvrzelým romantikem.


Už je to dva dny od nehody mého milovaného syna, který přišel o své dva přední zcela zdravé zuby. Dráha polovina se mnou stále nemluví. Neřekla to přímo, ale je jasné že mi to dává plně za vinu.

K obědu místo obvyklého řízku byla bramborová kaše se špenátem a bylo mě doporučeno spát v dětském pokojíku. Teda nikdo mi nic neřekl, ale pochopil jsem to v momentě, kdy jsem tam našel svou peřinu a pyžamo - na zemi. Neuklidnil jsem ji ani tím, že jsem předčítal případy z internetu, kde je spousta případů, kdy si malé děti vyrazily zuby.

Abych do naší rodiny konečně vdechl trochu nového vzduchu, možná i trochu kvůli výčitkům k synovi, jsem se rozhodl kompenzovat ztrátu formou výletu do Prahy do království železnic. Jeli jsme autem. Ač řízení bytostně nenávidím. Auto jsem nechal na kraji Prahy v Bachově ulici a dál jsme pokračovali metrem. Cesta a vůbec celý výlet by dopadl docela dobře, kdyby můj syn, kterému již bylo očividně lépe, nezačal lidem vyprávět, co se mu stalo. Že byl na hradě s tátou, který ho nehlídal a spadl na skálu. Bylo to opravdu jinak, ale v ten moment mě bylo jasné, ze jakákoliv obhajoba je naprosto zbytečná.

Po odstranění předních zubů samozřejmě šišlal, rty měl stále fialové, bradu odřenou, a když k tomu případ svůj popis úrazu stal jsem se terčem nenávistných pohledu, co jsem to za nezodpovědného otce. Poposunul jsem kšiltovku do obličeje a dělal zbytek dne nenápadného.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40