Víte, co se děje s Vašimi fotkami na internetu?

Praktické, Životní

Víte, co se děje s Vašimi fotkami na internetu?Sdílíte často své fotky z dovolené a jiných akcí na internetu? Víte o tom, že dáváte, tak dárek pedofilům a jiným úchylům?!


Je to zcela přirozené. Na dovolené pořídíte fotky sebe a svých dětí na dovolené a vesele je sdílíte na sociálních sítích a u nás v ČR tolik oblíbeném www.rajce.idnes.cz.

Pokud automaticky nastavíte přístup pod heslem či jiné omezení dobře děláte. Ostatní, co své fotky volně zpřístupní, mohou čekat nepříjemné překvapení.

Možná si všimli, že alba, kde jsou jejich děti, mají vysoké procento zhlédnutí. Což není zrovna normální! Bohužel to není z důvodu, že maminkám se líbí vaše roztomilé děti skotačící ve vodě.

Stačí si do profilu umístit Google Analytics a sledovat činnost návštěvníků. Budete překvapeni kolik pochybných účtů (lidí) prohlíží právě ty fotky Vašich děti. Zkrátka, dostali jste se do hledáčku různých úchylů z celého světa. Do oblíbených si dávají desítky podobných alb jako je ta Vaše.

Sami se můžete přesvědčit kolik rodičů, tak dává své děti napospas vlkům. Stačí zadat na výše uvedeném webu klíčové slova: "děti, koupání, dovolená, ve vaně, opalování... Vyjede vám velké množství alb se spoustou dětí. Většina těch alb má nepřirozeně vysoké číslo zhlédnutí.

Pokud své děti opravdu milujete, nesdílejte své fotky všem, ale jen s těmi, které je opravdu sdílet chcete a důvěřujete. Uvědomte si, že vše, co na internetu sdílíte mohou vidět i jiní a použít pro své potěšení!

Komentáře rss


, Náš svět odpovědět
avatar
Proboha, co se to tady děje. Fotky dětí jsou zneužívány. Chce se mi z takových lidí blíííít

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40