Vhodně zvolený informační systém pomůže zefektivnit podnikání

Komerční články

Vhodně zvolený informační systém pomůže zefektivnit podnikáníPokud chcete úspěšně podnikat, musíte mít vše pod kontrolou. Každý majitel firmy musí mít přehled o činnosti svých zaměstnanců a to na všech úrovních. Někdy se může stát, že nestabilita jednoho prvku položí celou firmu. V řízení i ve zvýšení efektivity firmy může pomoci vhodně zvolený informační systém. Představujeme vám jeden z nejlepších, a sice


Co je RIS®?

IS RIS® je název pro racionalizovaný informační systém, který je určený pro zvýšení chodu a řízení menších i velkých podniků. Tento informační systém je modulově řešení, takže pokrývá všechna oddělení. Obsahuje tématické moduly. Jedním z nich je Modul finance a účetnictví. Jedná se o moderní účetní informační systém, který v sobě zahrnuje knihu závazků i pohledávek, pokladní knihu, dále systém pro bankovní operace, který zajišťuje elektronický styk s bankou, aplikaci pro vnitropodnikové účetnictví a mnoho dalších. Velice efektivní jsou i další moduly – například modul pro výrobu, sklady či obchod.

 

Podnikové procesy 

Proč je lepší RIS® mít?

Díky jednotě informačního systému dojde ke zvýšení efektivity společnosti. Zaměstnanci, kteří budou do systému přímo zapojeni, jistě ocení intuitivní ovládání a usnadnění mnoha úkonů. Každý vedoucí pracovník či majitel firmy může mít díky systému okamžitý přehled o tom, co se ve firmě děje a rychle tak reagovat na vše potřebné.

 

Jaké se nabízejí možnosti?

RIS® je k dostání ve čtyřech různých variantách. Jedná se o Podnikový informační systém RIS, dále je možné mít Manažerský systém TOP-RIS, Ekonomický software RIS Start a Výrobní podnikový systém AR-RIS. Manažerský systém TOP-RIS je určen speciálně pro finanční či obchodní manažery, vedoucí účetní a také pro pracovníky controllingu. Ocení ho při své každodenní činnosti i při plnění náročných úkolů jako je například příprava reportů a další. Při vedení úspěšné firmy je nutné myslet nejen na systém, ale i na motivaci zaměstnanců. Zajímavý článek o motivaci najdete v tomto odkazu.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40