Věci, které mě poslední dobou se...

Životní

Věci, které mě poslední dobou se...Největší světové problémy, které mě dokážou namíchnout.


Uprchlíci

Co na to říct? Je hezké, že se o ně stará spousta organizací a je to problém číslo jedna. Ovšem nemáme u nás sami dostatek našich bezdomovců a jiných problémových jedinců? Jedna strana slibuje, že sem žádné nepřijme a z druhé strany slyším, jak sem pěkně veslují, tak kde to jsme? Bohužel. Názor na uprchlíky rozdělil naši rodinu. Při diskuzi na toto téma se strhla taková hádka, že jsem musel odejít.

První téma byla jen mezihra. Co mě doopravdy teď nejvíc ser.(e) je

Klesající kvalita restaurací McDonalds

Jezdím poměrně hodně po světě a rád když mám hlad, se stavím na jednu rychlovku. Bohužel stále častěji je pro mě návštěva Mekáče zklamáním. Prosím berte to hlavouni z Mekáče pouze jako námět k zamyšlení. V minulosti cca 15 let jsem zde pracoval a kvalita byla úplně jinde.

Pár příkladů starých pár dní:

  • v Brně obchodní centrum jsem dostal shejka bez příchutě. Po reklamaci, kterou mě ze začátku nechtěli uznat. "Ten meruňkový shejk nemá ani barvu, že tam byl nalit sirup". Mně ji uznali a dali druhý. Ovšem ten byl totálně přemraženej (hlídá někdo tu teplotu?) a opět sirup jen symbolicky stříknutej dole. Děkuji, už nechci.
  • na D01 - 66 Km - co mě vážně dokáže naštvat, když si objednám Big mac menu a ten pekelně dobrý, ale i drahý sendvič má na sobě sotva 5 gramů oschlého salátu. Matně si pamatuji cosi o 21 gramech. To je sakra podvod.
  • v Praze (Rudná) mě cosi křupe mezi zuby a opakovaně přesolené hranolky.

Celkově velký problém je i u klasických cheesburgrů. V jejich pojídání jsem opravdový fajnšmejkr a poznám starý od nového. Bohužel, stále častěji se setkávám, že dostanu párkrát otočenej. Kde je ta pověstná kvalita? Sestavují mě na tácek objednávku a pěkně mě tam taje zmrzlina a až poté dostanu teplé.
Další problém, co mě vytáčí je počet ubrousků. Pamatuji si, že co produkt (hranolky, sendvič...) to ubrousek. Když dostanu jediný ubrousek k celému big mac menu či štos ubrousku k jednomu ubrousku to naštve...
Poslední problém je v kvalitě zaměstnanců. Chybí jím usměv, ochota...bože jak dokáží lidi otrávit.

Pokládám si otázku: "Dočká se mekáč dalšího století?" Objednejte si kontrolu a zvyšte kvalitu, jinak přijdete o zákazníka.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40