Vaší sousedce se mění barva očí – jak to?

Komerční články

Vaší sousedce se mění barva očí – jak to?Když jste se dnes zdravili, tak na vás paní odvedle mrkala krásnýma zelenýma očima. Předevčírem jste však na tom samém místě v jejím obličeji spatřili modrou duhovku...


 Když jste se dnes zdravili, tak na vás paní odvedle mrkala krásnýma zelenýma očima. Předevčírem jste však na tom samém místě v jejím obličeji spatřili modrou duhovku a den předtím dokonce – červenou?

Jistě si teď neřeknete, jak to ta paní dělá, když se přeci barva očí lidem jen tak nemění. Barevné kontaktní čočky jsou již známý a společensky zaběhlý fenomén. Přesto nejspíše docela nevíte, proč byste si je měli pořídit i vy. A to je škoda.

Barevné kontaktní čočky totiž nejsou jen pomůckou módně-kosmetickou, nýbrž vám zastanou i funkci klasicky dioptrickou. Bezproblémově s nimi uvidíte docela novýma očima. A pokud žádnou zrakovou vadu nevlastníte, můžete si samozřejmě pořídit čočky čistě estetické, bez dioptrií.

I barevné čočky – stejně jako ty běžné – jsou navíc vyrobeny ze svěžího materiálu, zvaného hydrogel. Ten dokonale přilne k vaší rohovce a skrz sebe propouští téměř tolik kyslíku, kolik se dostane k „bezkontaktnímu „oku.

Kromě těchto zdravotních záruk a solidních standardů má pro vás svět barevných čoček připraveno ještě jedno vzrušující překvapení. Gigantický výběr nejrůznějších modelů, stylů a detailů těchto očních vychytávek.

Proč bych si měl (a) pořizovat něco tak nadbytečného, jako je barevná kontaktní čočka, říkáte si? Nuže proto, že si tak jednoduše splníte své malé, ale důležité přání. Alespoň si vyzkoušet, jaké je to mít tak krásně tmavě hnědé oči, jako má tamhle paní, co jde proti mně na chodníku. S pocitem, že víte jaké to je, se vám bude dýchat zase o něco lehčeji.

A pokud jsou vaše přání ohledně vlastní barvy očí poněkud extrémnější? Pokud chcete například na party vypadat jako crazy kočky? Pak si pořiďte crazy čočky!čočky Jak již jsem zmiňoval – výběr je vskutku veliký. Od zvířecích vzorů a svislých čoček až po upíří oči.

V poslední řadě jsou tyto malé pomůcky dnes již velice dostupné. Kontaktní čočky Ostrava, či
kontaktní čočky Praha jsou spojení, která již evokují v lidech, zběhlých v tomto oboru, představu dlouhých regálů plných elegantních krabiček, nadupaných malinkými příjemnými pomocníky.

Pokud si přejete čočky objednat raději přes internet, doporučuji vám navštívit jeden z největších e-shopů u nás a to VašeČočky.cz.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40