Tajemství ženské moci při seznamování

Sex a vztah

Tajemství ženské moci při seznamováníChcete se dozvědět více o tajemství ženského kouzla?


Muž a žena k sobě od pradávna tíhnou. Jsou základem celé společnosti a jdou životem ruku v ruce. Kde se ale skrývá tajemství, jak se dostat pod ochranou slupku druhého pohlaví?

O mužích se mluví jako o aktivnějších ve věci seznamování, ale realita většinou bývá jiná a iniciativy se ujímá žena. Každá z nás má své osobní triky, které se odráží od charakteru.

Ženy jsou tajemné bytosti a svým kouzlem dokáží pomotat hlavu nejednomu muži i ženě. Velice často používají svých hereckých kvalit a svým šarmem svou „oběť “ doslova učarují.

V čem spočívá ono kouzlo, kterému muži tak rádi podléhají?

Nejdůležitější je úsměv - Šťastné ženy jsou jako magnet. Každý muž chce ochutnat kousek z jejího úsměvu a být naplněn tím, co ji dělá šťastnou. Pokud se žena mračí, žádného muže „neuloví“. Úsměv je lék na všechny starosti a zároveň recept na spokojený život.

Zájem – Tady právě v mnoha případech přichází již zmiňované herectví. Nezáleží na tom, co ženu skutečně zajímá, ale pokud má zálusk na muže, je dobré znát jeho koníčky, vlastnosti a schopnosti a jevit o ně co nejpřirozenější zájem. Muži jsou rádi obdivovaní a právě tímto je   můžeme „dostat do kolen“.

Vzhled – Snad každé ženě na něm záleží. Každá má svůj vyhraněný způsob líčení, oblíbený účes i oblečení. Ovšem při nadbíhání mužům bychom se jim měly trochu přizpůsobit. Muži mají rádi přirozenost a tohoto stylu bychom se měly držet. Nezáleží totiž na délce naší sukně, ale jak dobře se v ní cítíme, čímž z nás vyzařuje pohoda. Proto se držme svého vlastního vnitřního přesvědčení. Není nic horšího, než když muž večer ulehá s krásnou – „vymalovanou“ ženou a ráno, když zmizí make-up, se probudí vedle úplně jiné.

Jistota – Nervozita není na místě, musíme dát mužům najevo, že se cítíme dobře a spokojeně. Pokud se žena v jeho přítomnosti neustále dívá do země, nervózně si upravuje vlasy a jeví další známky nejistoty, muž má pocit, že se v jeho přítomnosti necítí nejlépe.

Jedna z nejsilnějších ženských zbraní – „ironie“ – Rády je nenápadně odmítáme a tím vyzíváme k neúprosnému boji o dosažení našeho zájmu. Děláme, že je nevidíme, i když na onom místě jsme právě kvůli nim. V mužích to vzbuzuje „bojovníky“ a mají pocit, že se musí dostat do našeho osobního prostoru, i když to vlastně ve skutečnosti sami nechtějí.

A na závěr ženská svůdnost – Kdo by odolal lehkému koketování a svůdnému tanečku? Samozřejmě nesmíme zkoušet akrobatické kousky, na které nejsme připraveny a náš výkon musí působit na 100% přirozeně.

Nejsilnější ženskou zbraní je právě přirozenost. Pokud se budeme přetvařovat na začátku, čeká na nás tato nemilá povinnost již vždy. Proto otevřme své srdce a nechme mluvit vnitřní krásu…

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40