Stavební spoření se vrací na scénu

Komerční články

Stavební spoření se vrací na scénuJeště před nedávnem to vypadalo se stavebním spořením poměrně špatně. Řada lidí se od něho odvracela a jeho popularita už se zdála dávnou minulostí.


Důvodů pro to bylo hned několik, nicméně stavební spoření se momentálně postupně vrací na výsluní. Po letech poklesu oblíbenosti totiž přichází obrat. Stavební spoření se pro mnoho lidí stává znovu zajímavým.

Slušný garantovaný výnos stavebního spoření

Pakliže přemýšlíte nad způsobem, jak zhodnotit peníze, určitě jste o stavebním spoření něco zaslechli. V minulosti sice přestalo být pro mnoho lidí zajímavé, nicméně v poslední době se znovu do módy vrací. Při umístění peněz na stavební spoření dostanete státní podporu ve výši až 2000 korun a úrok kolem 1 %. To dohromady tvoří spoření s garantovaným výnosem až 3,5 % ročně. Peníze se musí spořit šest let, pokud chcete pouze spořit/zhodnocovat svoje peníze.

Spousta českých domácností využívá úvěr ze stavebního spoření

Velmi využívaný je také poměrně výhodný úvěr. Stále více českých domácností totiž využívá stavební spoření k čerpání úvěru. Valná většina lidí čerpá úvěr na rekonstrukci domů, bytů, bytových jader, ale také kuchyní či koupelen. O úvěr mohou jednoduše požádat i ti, kdo ještě nemají naspořenou dostatečně vysokou částku. Peníze na rekonstrukci se hodí v každém případě, protože většinou bývá jakákoliv přestavba velmi nákladná.

Na webu MítVíc.cz najdete přehledný srovnávač výnosů

Pokud hledáte radu, jak investovat peníze, určitě využijte webové stránky MítVíc.cz. Tam se totiž dozvíte spoustu možností, kterak spořit a investovat peníze. V souvislosti se stavebním spořením na webu jistě využijete i přehledný srovnávač výnosů stavebních spořitelen. Kromě srovnávače si také můžete přečíst celou řadu zajímavých informací a dozvíte se také to, jakým způsobem vlastně stavební spoření funguje.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52

Fotovoltaika na klíč

Dobrý den, chci se zeptat, Na rozestavěný dům mě namontovali FVE elektrárnu. Kdy mě přijde dotace z Nová zelená úsporám?

Zaslal/a: Milan-Holan  •  Čas: 4.1.2021 11:51

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11