SpeedFan - měření teploty PC

Software

SpeedFan - měření teploty PCUžitečný program SpeedFan pro měření teploty Vašeho PC včetně možnosti regulace otáček ventilátoru.


SpeedFan je program pro "utišení" hluku z větráků ve vašem počítači. Pouhým klikáním na tlačítka šipka nahoru a šipka dolů přidáváte a ubíráte otáčky na vašem ventilátoru.

Na základní záložce vidíte průběh skenování všech potřebných zařízení, teplotu na všech teplotních čidlech ve vašem počítači, otáčky všech ventilátorů připojených do PCFan konektoru na základní desce a voltáž na výstupech ze zdroje. Na další záložce můžete měnit frekvenci FSB a s tím spojenou rychlost ventilátoru. Další záložka je informativní a slouží i jako kontakt na výrobce. SpeedFan dokáže přečíst i S.M.A.R.T. informace z vašeho harddisku, tyto informace můžete vidět na záložce S.M.A.R.T.

Poslední záložkou jsou Grafy, kde si můžete nechat zobrazovat vývoj teploty, rychlosti ventilátorů a voltáže na výstupů ze zdroje.

Češtinu aktivujete v záložce "Readings" > tlačítkem "Configure" > Záložka "Options".

Program SpeedFan ke stažení

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40