Sex na prvním rande

Sex a vztah

Sex na prvním randeZajímá Vás fenomén dnešní doby: Sex na první noc? Pokud ano, tak určitě čtěte dále!


V Americe naprosto normální záležitost jak ve filmech, tak v reálném světě. V Česku se tento fenomén posledních pár let teprve rozjíždí. O co, že se jedná? Mluvíme o sexu na prvním rande.

Většina rozumných lidí tvrdí, že okamžitě se vyspat se svým objevem je naprostá hloupost, která vše zničí. Jsou totiž dvě špatné možnosti, co se potom může stát a také dva důvody, proč se vztah nedokáže posléze vyvinout:

1) Slečna může působit jako tzv. rádodajka, čili ta, která za to nestojí a jednoduše s každým vlítne hnedka do postele, vypadá levně a je totálně bez své vlastní ceny. Od téhle dívčiny dávají kluci ruce raději pryč.

2) Ticho? Nic, co by vás spojovalo kromě vašeho sexuálního zážitku? Něco je špatně? Přesně tak, druhou špatnou možností je to, že si po sexu uvědomíte, že ve vztahu nemáte, kam stoupat nebo si dokonce co říct.

Neboť se tímto tématem zaobírám již hodně dlouho, zeptala jsem se jedné kamarádky, která je o dost starší a poměrně hodně zkušená v oblasti vztahů, které začínaly právě sexem. Její odpověď zněla: ,,V mnoha případech to nevyšlo, tvrdil, že se ozve, nezavolal anebo mě po týdnu poslal k šípku. Ale zase naopak mi to i několikrát celkem hezky vyšlo, ono je to o tom, o koho se jedná a jakou má ten kluk povahu…“

Ano, poslední větu vystihla dobře. Záleží na individualitě obou jedinců a jestli se sobě zalíbili natolik nejen fyzicky, ale i psychicky. Ale jedno dodat zapomněla. Důležitou roli ale hraje i to, jak dlouho se ,,páreček“ zná a kolik toho o sobě navzájem vědí. Z toho už se dá lehce usoudit, jestli jim to vyjde nebo nikoliv a jestli jeden toho druhého snesou i na delší dobu než pár minut uspokojení a slasti.

Dříve byl sex na prvním rande odsuzován a považován za tabu, ale jak se tak dívám kolem, přibývá stále více párů, které se daly dohromady právě tak, že spolu hned huply do pelíšku. Můžeme se jen domnívat, zda je to právě kvůli tomu, že prioritou mladých holek a hlavně kluků je především sex. Někteří lidé prostě mají štěstí a je jen na tobě, jestli to příště zkusíš taky anebo si raději počkáš, až se se svojí láskou více poznáte.

Ale hlavně: nenech se do ničeho nutit, ať už dnešní společností, médii anebo tím druhým...

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40