Rozjíždíme podnikání

Články

Rozjíždíme podnikání Dostali jste nápad k rozjezdu podnikání a chcete ho zrealizovat dřív, než to za vás udělá někdo jiný?


Určitě uděláte dobře. Jak ale uskutečnit podnikatelské plány v případě nedostatku financí? Zkuste hledat řešení v jednom z podnikatelských úvěrů banky ČSOB.

Nejsnadněji získatelný podnikatelský úvěr je povolené přečerpání účtu. Jedná se o rychlé poskytnutí peněz bez ohledu na velikost firmy. Úroky jsou odváděny pouze za dny čerpání a pouze z čerpané částky.

K výbavě firemních prostor nebo ke zpracování poutavé reklamy poslouží rychlý úvěr na podnikání. Bez dokládání účelu a s neměnnými úroky můžete čerpat od 50 tisíc do 1,5 milionu korun.

Hledáte nízké úrokové sazby? Zkuste revolvingový úvěr s výpovědní lhůtou, díky níž lze ukončit smluvní vztah kdykoli po dobu platnosti úvěrové smlouvy bez udání důvodu. Tento úvěr má v porovnání s ostatními nejnižší úroky a měsíční poplatky jsou stanoveny individuálně.

V případě, že vás postihla pouze dočasná finanční tíseň, která vám brání v kroku ke slávě, vsaďte na kontokorentní úvěr s neměnným úvěrovým limitem. Úroková sazba je počítána pouze z čerpané částky a měsíční poplatky jsou opět stanoveny individuálně dle vašich možností.

K financování investic, pořízení movitostí nebo opravě nemovitostí vám pomůže malý úvěr pro podnikatele. Úvěr financuje investice od 50 tisíc do 8 milionů korun a sjednává se až na 15 let. Úroková sazba může být fixní nebo pohyblivá a první splátku lze odložit až o 6 měsíců.

Peněženka bez koruny a přeci plná peněz? Toho je možné dosáhnout s kreditní kartou pro podnikatele, s níž můžete vybírat hotovost z bankomatů, platit zakázky přes internet či provádět platby při koupi cizí měny ve směnárnách. Měsíčně můžete splácet pouhých 5 % z vyčerpané částky a den splatnosti si můžete zvolit tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Posuňte své podnikání o krok dál s výhodnými podnikatelskými úvěry banky ČSOB. Pro jakékoli dotazy navštivte nejbližší pobočku banky nebo se informujte na jejích webových stránkách www.csob.cz.

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Pokud jste v situaci, kdy jset bez peněz, tak doporučuji rychlou půjčku ferratum na www.123ferratum.cz

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40