Repasované servery: Většině lidí se vyplatí

Články, Komerční články

Repasované servery: Většině lidí se vyplatíNic netrvá věčně, což platí také o životnosti serverů. Ale co když máte omezený rozpočet a bojíte se, že vám nový hardware z kategorie „low-end“ nebude vyhovovat po výkonnostní stránce? Při nákupu můžete ušetřit i jinak – zalovte v segmentu repasované techniky a pořiďte si špičkové servery staršího data výroby.


Repasovaný server je velmi vyhledávanou frází. O repasovanou techniku jeví zájem jednotlivci i firmy, které chtějí při nákupu hardwaru výrazně ušetřit, a přitom se neuchylovat ke zbytečným kompromisům. Pokud máte ze starších serverů obavy, vězte, že jsou neopodstatněné – poohlédnete-li se po nich u spolehlivého dodavatele, nemůžete šlápnout vedle.

Nakupujte u předního českého prodejce

K předním českým prodejcům repasovaných serverů patří Czech Server. E-shop kromě serverů nabízí také široké spektrum příslušenství a software.

Servery z nabídky Czech Server pochází z velkých firem, které pravidelně vyřazují zánovní hardware. Ten je následně důkladně vyčištěn, kontrolován a testován. Do prodeje se pak dostávají tzv. barebony, což jsou servery s procesorem a základní pamětí. Ty si zákazníci konfigurují dle individuálních požadavků přímo v rámci objednávky.

 

 server

Je repasovaný server vhodný i pro vás?

Repasované servery jsou výhodné pro uživatele, kteří nepotřebují nejnovější hardware a spokojí se s několik let starými stroji. Na druhou stranu však nemůže být řeč o nedostatečném výkonu, neboť se zpravidla jedná o kvalitní servery, které v době uvedení na trh patřily k tomu nejlepšímu. Czech Server nabízí především servery Dell, HP a IBM. Pro tyto značky zajišťuje také náhradní díly.

Typickými zákazníky jsou středně velké firmy, vývojáři a provozovatelé online aplikací. Aktuální nabídku najdete na www.czech-server.cz.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Najdetě si svůj klitoris a bod G

Klitoris určitě není velký jako hrášek. Možná viditelná část, ale i ta může mít klidně několik cm.

Zaslal/a: Anonym  •  Čas: 21.2.2022 12:35

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Měl bych zájem o radu :) +420 739 481 146, nebo objednavky@eshopis.cz

Zaslal/a: Adam-Gusty  •  Čas: 12.12.2021 16:50

Přehled nejvýznamnějších katalogů s registrací zdarma

Investujte do digitální budoucnosti! Investujte do Bitcoinu! BuyBitcoin.cz je nejjednodušší vstup do světa kryptoměn: Jak koupit Bitcoin, Škola Bitcoinu, Bitcoin zdarma, Hardwarové peněženky, aktuální graf, aktuální ceny, Bitcoin pro firmy a další!

Zaslal/a: BuyBitcoin.cz  •  Čas: 26.9.2021 23:19

Přehled nejvýznamnějších katalogů s registrací zdarma

Text

Zaslal/a: Anonym-50s  •  Čas: 3.8.2021 22:00

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52