Ramen, něco jiného než sushi

Komerční články

Ramen, něco jiného než sushiČeská republika zažila v posledních letech „boom“, co se týká japonských, ale i celkové asijských restaurací, bister a podniků nabízejících pokrmy japonské kuchyně.


Existuje spousty různých druhů sushi, které se liší od použitých surovin přes druh zabalení, až po různé druhy technologické úpravy. Japonská kuchyně není samozřejmě jenom sushi. Praha, ale i další města mají tradiční restaurace, kde si můžete objednat další tradiční japonské pokrmy, mezi které patří například Ramen.

Ramen je sice původem z Číny, ale Japonci si tento pokrm přetvořili a pozměnili k obrazu svému, aby jim vyhovoval ve všech aspektech chuti a přípravy. A co to vlastně Ramen je? Silný masový nebo zeleninový vývar, který obsahuje suroviny, jako jsou nudle, buď tradiční z mouky nebo rýžové, dále pak vařené vejce, různé druhy pečeného nebo vařeného masa, houby a v neposlední řadě zeleninu. Každé japonské město ba dokonce každá restaurace vám nabídne všelijaké obměny, a pokud si v restauraci nebo v bistru objednáte ramen, tak hned za rohem ve vedlejší restauraci dostanete úplně jiný, který se bude lišit chutí použitými surovinami. Varianty se liší například druhem masa, použitou zeleninou, někde se přidávají řasy, bambus nebo například krevety a jiné plody moře. Připravit správně japonské nudle chce zručného kuchaře. Ten se na začátku musí naučit správný poměr mezi moukou a vejcem. Samotné promíchání těsta není úplně jednoduché a požaduje zručnost, aby se suroviny správně promísily. Pro svou jedinečnou a specifickou chuť má ramen velkou řadu konzumentů a obdivovatelů.

Pokud si myslíte, že ramen není pro Vás to pravé, můžete se vrátit ke svému osvědčenému sushi. V našich restauracích se poslední dobou čím dál tím víc prosazují tzv. sushi sety, které jsou ideální pro každého, kdo chce ochutnat, co nejvíc druhů sushi za dobrou cenu. Také se poslední dobou stává čím dál tím víc oblíbený rozvoz sushi a jídel domů. Tato nabídka je ideální pro lidi, kteří mají náročnou práci, jsou velmi vytížení a nemají čas chodit někam do restaurace na hodinový oběd. Sushitime.cz nabízí kvalitu za dobrou cenu a rozvozy v centru Prahy za dvacku.

Jestli Vás zaujala polévka ramen nebo jste dostali chuť na kvalitní a čerstvé sushi, podívejte se na stránky www.sushitime.cz, kde si určitě vyberete podle své chutě.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40