Psáno návštěvě ze zahraničí

Bulvár

Psáno návštěvě ze zahraničíChtěl bych Tě požádat o malé zamyšlení...


Milí cizinče,

chtěl bych Tě požádat, aby sis konečně uvědomil, že jsi v jiné zemi.  Nenutím Tě tu přece žít. Neuznávám žádnou formu agrese. Nechci tady žádné útoky či porušení naší ústavy a našich zákonů.

Chceš tady žít v míru? Nic Ti v tom nebrání. Nauč se náš jazyk a začni pracovat. Akceptuj, že druhé pohlaví má stejné právo na život jako Ty. Přijmi náš způsob života. Užívej si svobody, kterou tady máš.

 I přesto, že jsme tolik rozdílní, jsi tu. Přijali jsme tě kvůli tomu, že je u vás válka. Pokud nejsi schopen přijmout naše pravidla a tolik dbáš na svůj domov, tak se vrať.

Postav se svým nepřátelům společně se svými bratry. Z různých zdrojů vím, že Vás utíká dostatek silných mužů, kteří by se dokázali postavit jakémukoliv nepříteli. Věř a víra ti pomůže. Bojuj pro svou vlast, kterou tolik miluješ a nechceš ji opustit. Domov kde žil tvůj děda a otec, a proto, že tolik dbáš na své zákony.

Tvůj přítel

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52

Fotovoltaika na klíč

Dobrý den, chci se zeptat, Na rozestavěný dům mě namontovali FVE elektrárnu. Kdy mě přijde dotace z Nová zelená úsporám?

Zaslal/a: Milan-Holan  •  Čas: 4.1.2021 11:51

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11