Pronájem zařízené kanceláře v Praze

Komerční články

Pronájem zařízené kanceláře v PrazeChtěli byste mít obchodní adresu nebo sídlo firmy v zajímavé lokalitě v našem hlavním městě? Udělat dojem na klienty a k tomu získat kvalitní a flexibilní kancelářské zázemí pro vaše podnikání?


Řešení nabízí pronájem kanceláří v Praze od společnosti Regus. Nadnárodní společnost Regus se sídlem v Lucemburku má řešení pro každou situaci. Ať už s podnikáním začínáte nebo máte zavedenou firmu a chystáte se expandovat, vždy najdete výhodné řešení.

Zařízené a plně vybavené kanceláře v Praze poskytují komfort pro vaše obchodní aktivity. Komfort ať už z hlediska dostupnosti nebo délky pronájmu. Kancelář si můžete pronajmout na dobu, na kterou ji budete potřebovat. Rok, měsíc, den. Což je daleko výhodnější, než kdybyste museli uzavřít smlouvu na několik let bez toho, abyste ji skutečně po celou dobu využili. Ušetříte náklady, které můžete nasměrovat do oblasti, která si zaslouží vaši skutečnou pozornost.

Obchodní centra společnosti Regus v Praze naleznete na čtyřech atraktivních lokalitách.

Pronájem kanceláře Praha zvýší:

  • vaši prestiž
  • flexibilitu
  • sníží náklady.

Reprezentativní vstupní prostory v podobě recepce s proškoleným personálem hovořícím několika světovými jazyky také vypovídají pozitivně o místu, kam přivedete svého klienta.

Potřebujete se koncentrovat, diskutovat, vést uvolněnou konverzaci? Obchodní salónek nebo zasedací místnost jsou velmi variabilní, aby mohly být přizpůsobeny účelu jednání. Různá uspořádání těchto prostor pomohou vést jednání tak, jak potřebujete.

Vzhledem k tomu, že občas jsou zapotřebí rychlé změny, není problém kdykoliv kancelář přesunout do jiné lokality. Bez vstupních investic můžete i snadněji expandovat. Společnost Regus totiž má 1200 lokalit v 95 zemích a 550 městech.

Kancelář vždy najdete tam, kde ji potřebujete.

Jednání na cestách se stanou příjemnějšími, když naleznete známé komfortní prostory. Podporu na cestách nabízí program Businessworld, se kterým ušetříte ještě více prostřednictvím čtyř odstupňovaných úrovní služeb.

Problém s pořízením kancelářských prostor můžete vyřešit, když se obrátíte na poradce firmy Regus, buď na telefonním čísle (+420) 222 191 100 nebo na adrese www.regus.cz.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40