Programy co vystopují zloděje vašeho PC

Software, Bezpečnost

Programy co vystopují zloděje vašeho PCPřehled programů co Vám pomůžou vystopovat zloděje vašeho notebooku či PC. A hlavně programy co Vám pomohou nést jeho ztrátu co nejlépe.


Slyšeli jste o tom jak jednomu pánovi ukradli notebook a ten jej našel díky tomu, že měl nainstalovanou šikovnou utilitu, které běžela na pozadí ? Díky té utilitě nejenže zjistil kdo, ale i co na něm dělá apd.

Samozřejmě, že krádež notebooku může přinést jeho naformátování a jeho konec. Jak se bránit ztrátě Vašeho miláčka a vašich dat vám poradím níže.

Sledovací utilita:

Aplikace Prey

Program po nainstalování, běží na pozadí vašeho operačního systému. Aplikace umí vyfotit únosce přes webkameru, zamčít obrazovku, číst text z displeje, zjistit polohu pomocí GPS a WIFI. Je dokonce vypracovaná speciální služba - odesílání reportů s fotografií zloděje. Ve free verzy umožňuje zaslání 10 reportů. Samozřejmě, že lze tento program obejít přeinstalováním pc či odpojením internetu.
Prey ke stažení (Open Source)

Bezpečná uschovna dat

Wuala

Wuala nabízí službu, kde můžete ukládat data až 2GB a zároveň je synchronizovat. Dalším jejím rozšířením je možnost správy uživatelských účtů pro přístup, synchronízace s více PC. Také nabízí možnost verzování - čili si můžete nechat zobrazit starší verzy.
Wuala ke stažení (Freeware - 15,8 MB)


Bezpečné uložení hesel

RoboForm

Utilita vám nabízí možnost uložit vaše hesla k účtům na internet. (nedoporučuji).  Takže, stačí když budete surfovat a u každého účtu kde se přihlásíte a chcete heslo uchovat - dáte uložit. Samozřejmě, že uložené hesla jsou zašifrované.
RoboForm ke stažení (Demo jen deset hesel)

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40