Proč stále více lidí trpí rakovinou?

Bulvár

Proč stále více lidí trpí rakovinou?Stále více lidí trpí nádorovým onemocněním a nikdo si nechce pravou příčinu přiznat.


Určitě jste si toho také všimli. Lidé kolem nás, kamarádi i příbuzní umírají předčasně. Ve většině případu na rakovinu. Čím to? Dříve se o rakovině tolik nevědělo, tak nebylo tolik případů?

Snad jenom slepý a hluchý si nemůže všimnout, že stoupající procento úmrtí nejen rakovinou jde ruku v ruce s větší koncentrací technologie. Každé elektrické zařízení způsobuje elektromagnetické záření, které je životu nebezpečné.

Je vědecky potvrzené, že děti vystaveny většímu magnetickému poli zvojnásobují riziko leukémie a dalších komplikací.

Elektromagnetické záření nejde cítit a ani ho nevidíte, ale přesto přímo zasahuje do vašeho života. Možná by lidé zajímající se o naší budoucnost měli zaměřit tímto směrem, než se hádat o nesmyslech.

Co můžete udělat pro svou ochranu před elektromagnetickým zářením? Můj kamarád elektrikář chtěl udělat pro svou rodinu maximum. Proto využil  při stavbě svého domu princip: Faradayova klec. To znamená, že veškeré záření apd. působí pouze na povrchu, ale dovnitř se nedostane. Což vede ke slabšímu telefonnímu signálu apd., ale to vlastně chceme!

Komentáře rss


, Souhlas pane šéfe odpovědět
avatar
To co tu čtu, tak naprosto s tím souhlasím!

Reklama

Nejnovější komentáře

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52

Fotovoltaika na klíč

Dobrý den, chci se zeptat, Na rozestavěný dům mě namontovali FVE elektrárnu. Kdy mě přijde dotace z Nová zelená úsporám?

Zaslal/a: Milan-Holan  •  Čas: 4.1.2021 11:51

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11