Přejít z Windows 8.1 na Windows 10?

Články, Bezpečnost

Přejít z Windows 8.1 na Windows 10?Přemýšlíte zda se vyplatí přejít ze stávajících Windows na Ty nové?


Jaký je výkon Windows 10?

Já osobně při přechodu z Windows 8.1. na Windows 10 sleduju mírné zrychlení. Obzvlášť, když bych je měl srovnat s Windows 7, které jsou při spouštění brzdy.

Celkově mě překvapila uživatelská optimalizace. Vše je pohodlné, intuitivní... Přitom rozdíl mezi nimi není nijak zásadní. Jen mě trochu rozčiluje, že mají "desítky" na vše svou alternativu, ale já si opravdu chci  zobrazovat fotky ve svém editoru a ne jejich. Tento problém Vám nabídnou vyřešit pomocí přehledu výchozího nastavení programů, kde si nastavíte v čem otevírat specifické soubory.

Nainstalovat Windows 10, když v sobě obsahuje špionážní software?

Spousta lidí je mylně informována, že Windows 10 je špionážní software. Moje odpověď je ANO i NE. Vy sami můžete ovlivnit, zda budete chtít odesílat o sobě údaje na Microsoft servery. Stačí pouze před dokončením instalace zrušit povolení "podpory a vylepšení". Pokud tedy vše zbrkle neodsouhlasíte, tak můžete být relativním v klidu. Oni si k Vám stejně najdou cestu.

Tento neoblíbený software má dnes v sobě téměř každá novější aplikace. Stačí, když si v mobilu přečtete, co po vás chce všechno povolit obyčejná aplikace na poznámky - zjišťování polohy, přístup do kalendáře, k fotkám... Jedinou 100% ochranou je si nic neinstalovat a vypnout se ze sítě.

Jak dlouho trvá upgrade na Windows 10?

Pokud pominu jejich stahování, které mělo několik GB, tak vše proběhlo během 40 minut. Nebyl jsem vůbec potřeba, vše proběhlo automaticky. Dokonce jsem si dovolil neprovádět zálohu.

Celkově mám k operačnímu systému Windows jen jedinou výtku. Jejich aktualizace. Je pozdě večer a chci jít spát. Ovšem mám na výběr pouze restartovat a aktualizovat nebo vypnout a aktualizovat. Zlaté Windows XP. Úžasný

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Fotovoltaika na klíč

Dotace přijde cca za 1 měsíc od datumu, kdy jste zkolaudovali Váš dům.

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.1.2021 11:52

Fotovoltaika na klíč

Dobrý den, chci se zeptat, Na rozestavěný dům mě namontovali FVE elektrárnu. Kdy mě přijde dotace z Nová zelená úsporám?

Zaslal/a: Milan-Holan  •  Čas: 4.1.2021 11:51

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11