Online pohřeb v Praze

Komerční články

Online pohřeb v Praze Pohřební služba Praha Vám nabízí pomocnou ruku, při sjednání pohřbu v klidu svého domova.


Potřebujete zajistit pohřeb a nechcete zbytečně létat po úřadech? Na naší webové stránce naleznete na výběr z několika nabídek.

Pohřeb bez obřadu (základní) je pohřeb bez obřadu, pouhá kremace bez účasti. Pohřeb s obřadem v Nové obřadní síni na Olšanských hřbitovech. Obsahuje kompletní smuteční služby spojené s pohřbem, rakev, kremaci, urnu, parte, zadání dat k vyřízení úmrtního listu a další služby. Pohřeb s obřadem ve Velké obřadní síni Strašnického krematoria. Obsahuje kompletní smuteční služby spojené s pohřbem, rakev, kremaci, urnu, parte, zadání dat k vyřízení úmrtního listu a další služby. A mnohé další ... Pokud potřebujete poradit, tak neváhejte a zavolejte na telefoní číslo, nebo napište na email. Všechny potřebné kontakty naleznete na stránkách online služby.

Naše služby vám nabídnou několik obřadních síní, krematorii a hřbitovů po celé Praze s detailním zpracováním. Udělejte vašim zesnulým krásný a nezapomenutelný pohřeb v Praze.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40