Novinky, které hýbou světem

Životní

Novinky, které hýbou světemMožná nebudete věřít, ale největším aktuálním hitem internetu je FishBra a Pokémon Go. Nevíte, co to znamená? Poučit se můžete v článku.


Fish Bra

Internetem aktuálně nejvíce zamávaly holky, které se řadí do skupinky Fish Bra - což se doslova dá přeložit jako rybí podprsenka. Ukázka té největší české galerie FishBra holek najdete na FaceBooku. Proč to holky dělají? Existují dvě možnosti. Buď mají radost, že chytly rybu nebo jsou holky trochu exhibicionistky a chtěj LIKE. Jaký názor na to máte Vy? Já dávám rozhodně LIKE.

Pokémon GO

Pak tu máme další pecku v podobě Pokémon Go. Stejně jako MineCraft, World of Tanks, Dota..., tak se teď těší obrovského úspěchu mobilní aplikace Pokémon Go, neboli chytání pokémonů. Princip celé hry je o pohybování se v reálném světě, kde lovíte pokémony skrze svůj mobilní telefon. Konečně nějaká hra, která donutí naši omladinu se hýbat. Celou hru si můžete stáhnout na: Stáhnout Pokémon Go zdarma.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40