Neuvěřitelně rostoucí počet zločinů....

Zajímavosti

Neuvěřitelně rostoucí počet zločinů....Přijde Vám také divné, že se stále víc zvyšuje počet zločinů? Chcete zůstat stranou a jen přihlížet?


Nevím jak vy, ale mě poslední dobou přijde, že společnost kolem mě je čím dál zkaženější. Bydlím v panelovém bytě. Hned pod okny mi do pozdních hodin pořvávají výrostci, kteří kouří trávu a pijí alkohol. Bohužel policisté provedou jen rutinní kontrolu a pustí je...

Když jdu večer z tréninku domů, mám strach. Ano i v mém malém městě už dochází ke znásilnění, krádeži aut a prodeji tvrdých drog. Přestěhoval jsem se sem kvůli tomu, abych našel bezpečné místo pro své děti. Nyní se mi v hlavě honí myšlenka, na jaký bojový sport je dám aby měli vyšší šanci v případě nebezpečí.

Náš pan za pár dní už bývalý prezident Václav Klaus je moc chytrý člověk, kterého obdivuji. Ovšem jeho amnestie se trochu nepovedla. Ztratil mé sympatie. 

Vypadá to, že spoléhat se na naši vládu, že dojde ke zlepšení bychom neměli. Co takhle se více zapojit do výchovy mládeže. Postavit se za ohrožené lidi a vybudovat dostatek zábavy pro děti, které v opačném případě svou energii vybíjí na špatných místech (sprejerství, drogy...).

Dlouho jsem uvažoval jak se vypořádat s nenapravitelnými zločinci. Moje partnerka mi vnukla nápad. V Indii, chudí otcové prodávají své orgány (ledviny), aby získali peníze pro svoji rodinu.

Co kdyby tito nenapravitelní zločinci, které nás daňové poplatníky stojí nemalé peníze platili svými orgány...

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40