Nekalá reklama Agáty Hánychové?

Bulvár

Nekalá reklama Agáty Hánychové?Všemi známá, svými skandály, divokými večírky a recesemi proslulá, buď nenáviděná nebo milovaná.


Ano, přesně tak – jedná se o naši českou Paris Hilton, Agátu Hanychovou.

Aguš, jak jí s oblibou říkají její blízcí či přátelé, je již dnes nejen mediální hvězdou, uplatnění hodnou modelkou, návrhářkou, ale i maminkou. Nedávno také vydala knihu o svém dosavadním životě s názvem

Diagnóza: Rebelka, v které popisuje své zkušenosti ve světě českých i světových mol, září reflektorů a milostném životě. Dozvíme se o ní ale i temnější stránky jako třeba zkušenosti s drogami.

Agáta snad také bude i nadále svůj drahocenný čas věnovat natáčení velmi oblíbeného pořadu Dostaň Agátu, jehož videa můžete shlédnout na webových stránkách stream.cz. Celá podstata jejího pořadu tkví v tom, že jí její fanoušci na mail zasílají úkoly, které musí splnit, a to např. vydělat si na lístek na vlak, opalovat se na Staroměstském náměstí či líbat cizí muže na ulici…

Modelka v pořadu vládne velmi svěžím a ostrým jazykem, nebojí se využití sprostých slov či se dokonce svléknout do spodního prádla.
Někteří lidé s ní sympatizují a jiní ji nesnáší a odsuzují. Často také bývala označována za protekčního mazánka, neboť je dcerou slavné české herečky, Veroniky Žilkové. I přezdívce zlatokopka se nevyhnula, což je nadmíru zvláštní, jelikož Agáta v nejrůznějších rozhovorech otevřeně přiznává, že naprostou většinu svých partnerů živila sama.

Má ona snad vůbec zapotřebí najít si vlivného a známého přítele s tučným bankovním kontem? Proč by měla?
Peněz má přece dost, vydělává sama a nezávisle, jelikož je to emancipovaná, rafinovaná a chytrá mladá žena.
Ano, teď jste možná při slově chytrá nakrčili nos.
Jak může být asi naše milá Aguš inteligentní, když denně plní bulvární časopisy několika články o trapasech a skandálech na večírcích? Nebo když dává na internet videa, v kterých předvádí nejrůznější hlouposti?
Jednoduše! Agáta prostě ví, jak na to!

Sáhněte si do svědomí. Když jdete ven se svými přáteli anebo jen tak popít či navštívit oblíbený klub, neděláte někdy hlouposti? Většinou z toho vznikají takové ty trapné a vtipné historky, kterým se pak ještě se známými dlouhá léta smějete.
A nedělá teda to samé Agáta? Jistěže.
Ale v jedné věci je rozdíl. Vy si vaše trapasy nenatáčíte, nezveřejníte a nedostanete za ně slušně zaplaceno. Takže to vypadá, že s údajnou hloupostí Agáty Hanychové je jednou provždy konec.


Naopak, její chytrost, jak se medializovat, je velmi rafinovaná.
Aguš, jen pokračuj, děláš to dobře.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40