Nejlepší místa, kde strávit rande

Sex a vztah

Nejlepší místa, kde strávit randeSpousty lidí tvrdí, že není důležité, na jakém místě trávíš příjemné chvilky, ale s kým je strávíš. Bohužel – ne všechna přísloví jsou pravdivá.


Rande, zvlášť pokud se jedná úplně o to první, nelze mít všude, kde si jen vzpomeneš.

Chceš, aby bylo perfektní?

Je třeba o svém novém objevu zjišťovat informace, najít stejná témata a zájmy. Samozřejmě na to, aby ho dobře slyšela a vnímala, potřebuješ nějaké klidné místo. Pokud venku vyloženě nemrzne, až praští, co takhle malou procházku? Vynikající je na to např. park. Tam totiž nemusíte jen popocházet pořád dokola a dokola, ale správný park má i lavičky a ty se nabízejí směle k vašemu využití.

Dalším skvělým místem je také nějaká klidnější kavárna, cukrárna nebo hospůdka, ideální je tam jít ještě za bílého dne. Přece jen, většina lidí chodí tzv. ,,pařit“ až k večeru, takže vás alkohol bude o to méně svádět a nebudete obtěžování tamějšími štamgasty. Proto si případně dejte jedno nebo nanejvýš dvě.

Rovnou  zapomeň na kino, kde jen celou dobu budete čučet na plátno a tím pádem si neřeknete ani ň nebo maximálně ,,ahoj“. Stejně tak se automaticky vyškrtává uřvaná a upocená diskotéka, kde budete akorát házet rukama nahoru dolů, kopat do sebe jeden panák za druhým a do toho všeho vás začne přerušovat rozjívený DJ svými ,,skvělými“ remixy. Takže to rozhodně nebude to pravé ořechové.

A vůbec, pokud možno se co nejvíce vyvaruj alkoholu. Na zvracející nebo ještě hůř – totálně opilou holku, která skoro ani nemůže chodit, není zrovna ten nejkrásnější pohled. Navíc se z opilé holky může stát snadná kořist, kterou lovec automaticky dostane do postele a následně opustí. Tím pádem po tobě zbude jen další zářez na jeho pelesti. Další možnost je, že jakmile se ti dostane lihovina do žil, začneš ho svádět a nabízet mu sebe i svoje tělo sama. Ne nadarmo se říká, že alkohol roztáhne nohy bohužel každé, a to třeba i nejzakřiknutější staré panně…

Teď už moje rady a tipy znáš, víš, na co si dávat pozor, co není na škodu a co nezanedbat. Stačí už jenom nabrat veškerou odvahu a pozvat svého vysněného prince ven nebo na příjemné posezení. Tak hodně štěstí!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40