Nebuďte na dlužníky sami

Komerční články

Nebuďte na dlužníky samiNetrapte se s Vašimi pohledávkami sami! Máme více než dvacetiletou praxi...


Pohledávky v jakékoliv výši pro vás vymůžeme ve 100 % výši. Více než dvacetiletá praxe advokátů z Kestlová, Rotterová & Mádr advokátní kanceláře s vymáháním pohledávek zaručuje klientům vysokou úspěšnost při vymáhání jejich pohledávek. Z vymáhané jistiny vám ani nic neodečteme jako odměnu za vymožení, tu zaplatí dlužník.

Jakým způsobem pohledávky vymáháme

Vymáhání pohledávek začínáme vždy kontaktováním dlužníka. Zašleme mu výzvu k uhrazení dluhu. V ideálním případě dlužník ihned zaplatí celou částku včetně úroků z prodlení, případných stanovených pokut, i dalších náležitostí. V takovém případě vy ihned dostanete celou dlužnou částku zpět. Odměnou pro nás jsou úroky z prodlení. Někdy nemá dlužník na zaplacení, ale je alespoň ochoten se dohodnout na splátkovém kalendáři.

Vymáhání soudem

V případě, že dlužník na výzvu nereaguje a neuhradí své závazky, následuje zaslání žaloby k soudu. Stejně postupujeme i v případě, kdy dlužník nedodrží splátkový kalendář. Vymáhání pohledávky tak přechází do fáze soudního vymáhání. Soud obvykle vydá platební rozkaz a pokud dlužník zaplatí, vy opět dostanete celou částku zpět. Pro nás zbydou úroky z prodlení a dlužník navíc musí zaplatit i soudní výlohy.

Zajistíme exekuci

Někteří dlužníci nereagují ani na platební rozkaz a pak už zbývá jen exekuční řízení. Po exekuci vy jako věřitel dostanete zpět 100 % z dlužné částky, my dostaneme úroky z prodlení jako odměnu za odvedenou práci, a veškeré soudní i exekuční poplatky zaplatí dlužník.
Pokud se stane, že se nepodaří dlužnou částku vymoci, nebudeme po vás požadovat žádnou úhradu. Platíte pouze některé soudní poplatky. Jde o naše riziko, které dobrovolně podstupujeme a motivuje nás k co nejvyššímu nasazení a nejlepším výsledkům při vymáhání. Díky více jak dvacetiletému know-how víme, jak na to.

Vymůžeme pro vás dlužnou částku kdekoliv

I když kanceláře advokátní kanceláře Kestlová, Rotterová & Mádr najdete v Brně a Praze, pracujeme po celé republice.  Stačí nás kontaktovat, ideálně prostřednictvím našich webových stránek, dodat nám veškeré dostupné doklady k pohledávce, a můžeme začít. Vaše osobní přítomnost není nutná.

Vymáháme pohledávky v jakékoliv výši, nezáleží ani na stáří pohledávky (pozor však na prekluzi). Vymáháme také pohledávky kryté směnkou. V případě jejího vymožení vám navíc garantujeme návrat 100 % z dlužně částky. A to bez jakýchkoliv poplatků předem.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40