Najdetě si svůj klitoris a bod G

Sex a vztah

Najdetě si svůj klitoris a bod GDnes bych ráda poradila mužům (možná i některým dívkám) jak najít 2 nejcitlivější a nejvíce vzušující body na ženském těle.


Staňte se postelovými bohy a uspokojte tak snadno svou dívku. Na začátek si probereme trochu teorie

Klitoris

Klitoris je citlivý, topořivý orgán o velikosti hrášku, dobře ukrytý v ženském těle. Nachází se blízko stydkých pysků, hned nad poševním vchodem.

Jeho funkcí je navodit pohlavní vzrušení a pomoci ženě dosáhnout orgasmu. Stejně jako penis i klitoris se v průběhu pohlavního vzrušení zvětšuje a nabývá na objemu, protože se plní krví. Žádné jiné místo v těle není tak bohatě zásobeno nervovými zakončeními. Je to dvojnásobek oproti penisu!

Klitoris a bod G

Bod G

Velikost a umístění bodu G se u každé ženy liší. Obvykle se nachází přímo za stydkou kostí, ve druhé třetině pochvy, přibližně 3–5 cm od poševního vchodu. Jeho lokalizace je někdy obtížná, a proto některé ženy nevěří, že jej vůbec mají.

Pro dráždění bodu G penisem musíme zvolit vhodnou polohu: např. "na pejska“, nebo i klasického "misionáře“ – ovšem s podložením ženina zadečku polštářkem. Úhel pronikání musí být vždy takový, aby žalud penisu směřoval do přední strany pochvy.

TIP: Pro maximální zážitek u ženy, doporučuji dráždit současně klitoris a bod G (případně všechny obvyklé erotigení zóny).

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40