Může topení vypadat pěkně? Ano!

Praktické

Může topení vypadat pěkně? Ano!Někteří z vás jistě s nadpisem souhlasit nebudou, protože pro většinu lidí domácí radiátory jsou noční můrou, která kazí design celého pokoje.


 Nedivíme se vám, protože právě nevkusné radiátory se těžko zakrývají a v moderních pokojích kazí celkový dojem. Naštěstí existuje alternativa, díky které se vám topení bude líbit a navíc radiátory předčí v mnoha dalších věcech. Infra panely HOMEHEAT jsou novinkou na našem trhu, avšak svou popularitu si získávají velmi rychle. Na první pohled málokdo pozná, že se jedná o topný panel. Díky FOTO fóliím HOMEHEAT vypadají panely jako klasické obrazy, nikoliv jako něco, co dokáže vyhřát celý dům. Nenechte se zmást, pod nádhernou fólií je ukryta technologie budoucnosti, díky které nejen že ušetříte za vytápění, ale navíc získáte krásný doplněk do domácnosti.

Infra panely z ekonomického hlediska oceníte hlavně v rodinných domech a bytech. Počáteční investice do panelů se vám vrátí mezi 3 a 5 rokem používání. Od té doby budete už jen šetřit. Jedinečné sálavé teplo umožní ohřát předměty v místnosti, které i po vypnutí dokážou dlouhé hodiny ohřívat celou místnost a vytváří příjemné prostředí. Klasické radiátory fungují naprosto odlišně. Ohřívají studený vzduch, který cirkuluje po celé místnosti a po ohlazení je opět ohříván. Proto je důležité mít radiátory pořád zapnuty, aby se místnost nezačala ochlazovat. Infra topení naopak stačí mít zapnuto jednu třetinu dne a v pokoji budete mít pořád příjemně. Navíc se můžete konečně rozloučit s dusnem, které konvenční vytápění v zimních měsících v pokoji vytváří. Díky infra záření nedochází k vysušování vzduchu, který si uchovává stále svoji přirozenou vlhkost.

Vyzkoušejte i vy technologii budoucnosti, která skvěle funguje i vypadá. Přineste si se sálavým topením slunce k vám domů.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40