Může fungovat vztah s mladší partnerkou?

Sex a vztah

Může fungovat vztah s mladší partnerkou?Může dlouhodobě fungovat vztah s mladší partnerkou ?


   Dnešní uspěchaná doba manželství nepřeje. Muž a žena se trápí v manželství několik let, než si uvědomí, že to není ono. Co teď? Mužovi je 40 let. Je plný síly a chutě najít novou lásku. Než mu ujede vlak. Zajde se svými kamarády do klubu. Potká tam kočku, až se mu podlomí kolena.  Po druhé když spolu leží v posteli a uvědomí si, že spal s 20 letu kočičkou. Může vztah mezi zralým mužem a mladou dívkou fungovat?

   Staršího muže potěší, když má vedle sebe mladou dívku, která je přitažlivá, sexy… Kamarádi ho obdivují. Jak bere staršího může jeho mladá partnerka? Jako svého dokonalého partnera. Muž tohoto věku je zralý, ví co od života chce, je moudrý...

   Jaké jsou plusy mít krásnou a mladou partnerku? Tak určitě Vám mladá partnerka na dlouho vystačí. Její sexuální apetit je na začátku. Má spoustu energie. Chuť podnikat nové věci.

   Ovšem takový vztah má i mínusy. Tak mladá dívka může být naivní. Klidně na vás bude věrně čekat a vztah na dálku bude fungovat. Počká na vás, než si vyřídíte papíry kolem rozvodu.

   Jak najít mladou partnerku, která je i přes svůj věk zralá na vztah?   Určitě prvním faktorem je mít s partnerkou co nejvíce společného. Nenechte se ošálit jejím exteriérem :-). Snažte se spolu být co nejvíce, Běžte spolu sportovat, bavte se. Nejenže Váš vztah zocelí, ale vy omládnete! Předá vám svou jiskru. Dávejte ji najevo, že vám na ní záleží. Maličkosti, které zahřejí u srdíčka.

   Co na takhle rozdílný vztah rodiče? Mohou být proti a vy to musíte pochopit. Dokud Vaší partnerku živí holt musíte akceptovat jejich pravidla vycházek apd. Získejte si jejich důvěru a dejte jim najevo, že vztah myslíte vážně!

   Dávejte si pozor na zlatokopky! Nekupujte jí drahé dárky. Nenechte se zlomit smutnými očkama před výlohou při pohledu na boty, šperky...

 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40