Moje skoro poklidné ráno - 4.8.2015

Příběhy jedné obyčejné rodiny

Moje skoro poklidné ráno - 4.8.2015Příběh vypráví zničený, unavený otec, který přišel o veškeré ideály, ale stále je zatvrzelým romantikem.


Dnešní ráno začalo jako každé jiné. Probudil jsem se v 5:30. Dal jsem si rozcvičku a šel se nasnídat. Můj milovaný syn se konečně vyloupl z postele. Já už rok nespím v ložnici, ale v jeho dětském pokoji.

Syn Dominik se prý bojí podivných zvuků a bubáků. Několik dní jsem se na něj zlobil, že žádní bubáci neexistují, ale poté co mě vyhodila z ložnice i drahá polovina, že moc chrápu, tak jsem si před spaním v obýváku vybral raději dětský pokoj. Syn se takticky nastěhoval do ložnice a vystěhoval mé poličky, kam dosáhl a nacpal tam své osobní věci. Sakra kde dítě vzalo osobní věci? Při bližším obhledání jsem zjistil, že tam má kufřík s dřevěnými kostičkami, růžového koníka, kterého sebral své mladší tetě Terce.

Abych se vrátil k těm bubákům… v sobotu když jsem se do postele dostal až o půlnoci, jsem pochopil, co myslí. Přesně za 30 minut mě vzbudilo bum bum tuc tuc.... heee, pi.. vo.. tuc tuc... a takhle to pokračovalo až do 4 ráno. Usnul jsem totálně vysílen až v 5 ráno. Ještě než jsem upadl do bezvědomí, tak jsem stále slyšel tuc tuc... V šest ráno budíček. Můj milovaný synek vstává a dožaduje se snídaně. Ta se skládá z mléčné kaše, jdu si lehnout... “tatííí a co křupinkýýý”... vstávám a jdu mu nasypat křupinky. Znovu ulehám, pomalu usínám v tom slyším: “už jsem vykakanej”. K tomuto upozornění jsem  již už ostražitej.

Můj syn se při nedávném ignorování, si zadek utřel sám a já jsem pak musel čistit a znovu vymalovat zdi od záchodu až po obyvák. Nepočítám zaschlé hovínka na televizním ovladači. Znovu ulehám, ale již dopředu vím, že už se nevyspím. Partnerka odešla do práce a já na zádech cítím kolena svého syna, jak si ze mě dělá trampolínu. A takové mám já ráno.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40