Mapy.cz nabízejí chytré plánování cesty

Praktické

Mapy.cz nabízejí chytré plánování cestySpolečnost Seznam.cz přináší nové vylepšení na svém serveru Mapy.cz. Jedná se o inteligentní plánování trasy.


Vylepšení Mapy.cz je užitečná obzvláště při vyhledávání cesty. Stačí kliknout levým tlačítkem myši na místo, kterým chcete při cestě projíždět.

Po nakliknutí trasy, dojde k automatickému přepočítání a zobrazí se aktuální informace. Do budoucna vývojáři plánuji přepočítávání místa s údaji o vzdálenosti rovnou při přetahování.

Další novinkou bude letecký pohled přes 140 měst z České republiky. Uživatel bude mít možnost vidět budovy ze všech čtyř stran.

Detaily fotek budou ve vysoké kvalitě. Jako vzor můžete zkusit zobrazit zámek v Hluboké nad Vltavou či hrad Hukvaldy....

Dalším příjemným bonusem je zdokonalení vyhledávání míst, kulturních památek. Již nyní existují milióny záznamů a každý den přibývají další a další.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40