Líbivé a levné premium šablony pro WordPress

Komerční články

Líbivé a levné premium šablony pro WordPressZajisté jste už slyšeli o redakčním systému WordPress, který je úplně zdarma a využívají ho desítky miliónů lidí na celém světě. Nalezli jsme český server, který do něj nabízí kvalitní šablony za výbornou cenu a za registraci vám hned jednu šablonu nabídne zcela zdarma.


Zajisté jste už slyšeli o redakčním systému WordPress, který je úplně zdarma a využívají ho desítky miliónů lidí na celém světě. Co ovšem možná nevíte je to, že najít profesionálně zpracovanou šablonu pro něj je občas problém. Samozřejmě existují tisíce šablon zdarma, ale většinou jsou málo nebo vůbec variabilní, anebo vyžadují zpětný odkaz, který když smažete, tak se šablona zablokuje. Řešením je tedy zakoupit premium šablonu.

Premium šablony nabízejí většinou líbivější a promyšlenější design, ale hlavně onu variabilitu a customizaci. Ovšem i zde je mnohdy velké mínus a to je cena. Kvalitní premium WordPress šablonu koupíte za desítky dolarů a to je pro většinu běžných zájemců příliš mnoho.

Normální i responzivní šablony levně

Řešení nabízí nově nastartovaný projekt Themes4all.com, který nabízí desítky propracovaných premium šablon, kde se cena pohybuje v řádech jednotek dolarů. Případně i za méně - při koupi předplatného. Jejich databáze šablon obsahuje šablony blogové, firemní, osobní nebo prezentační či produktové. Nejnovější šablony jsou zde výhradně responsivní (umí se přizpůsobit velikosti přístroje na kterém web prohlížíte).

Všechny šablony jsou pak “vybaveny” šablonami stránek pro různé příležitosti, jmenovitě stránka kontaktujte nás, galerie, sitemap, 404 a v neposlední řadě speciální stránka pro hlavní stranu. Dále šablony obsahují stovky shortcodů, přehlednou administraci, podporou Gravataru, na míru vytvořenými widgety a dalšími specifickými funkcemi, které vždy najdete popsané v detailu šablony.

Výhodou je i závazek Themes4all.com k opravě reportovaných chyb a podpora nejpoužívanějších prohlížečů.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40