Letní kolekce Supra Royal

Komerční články

Letní kolekce Supra RoyalPřinášíme Vám speciální dámskou kolekci bot Supra Royal!


Dnes tu máme něco pro dámy – speciální kolekci bot Supra Royal, kterou vám můžeme představit jen díky internetovému obchodu, specializovaného na skate boty a obuv, Footshop.cz, který ji jako jediný v České republice nabízí.

Kolekce Supra Royal obsahuje 9 modelů v 15ti různých variací, ze kterých jsou pouze dva modely pánské a ostatní dámské. Celá kolekce působí velmi hravě díky netradičním materiálům a vzorům, které byly při návrhu a výrobě bot použity. Tento fakt vám můžeme doložit hned prvními botami, které nám padly do oka – jedná se o model Supra Assault s potiskem znaků indiánského kmene Navajo. Boty jsme měli také možnost vyzkoušet a musíme říci, že jsme byli naprosto uneseni – jsou velmi lehké, flexibilní a překvapivě pohodlné, což z nich činí náš tip na léto no. 1.

Supra Assault - navajo: http://www.footshop.cz/cs/damske-skate-boty/156-supra-assault-navajo.html

Naším dalším letním tipem je rozhodně model Supra Belay, který bychom přirovnali k takovým sportovnějším balerínkám. Stejně jako tomu bylo u předchozího modelu, i tyto boty jsou velmi lehké a pohodlné.

Supra Belay – modrá: http://www.footshop.cz/cs/damske-skate-boty/163-supra-belay-modra.html

Všechny street boty Supra z této kolekce rozhodně stojí za hřích, takže doporučujeme si je prohlédnout všechny. A aby muži nepřišli zkrátka, Footshop.cz má širokou nabídku bot také pro ně – kromě pánských bot Supra tam také naleznete boty Fallen či boty DVS.

Více o obchodu můžete nalézt na stránkách www.footshop.cz.Supra Belay

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40