Kolik partnerů je normální počet ?

Sex a vztah

Kolik partnerů je normální počet ?Položili jste si někdy otázku: "Kolik sexuálních partnerů je ještě normální počet?".


Každý z nás měl určitě minimálně jednoho partnera, s kterým spal. Ovšem někteří měli těch partnerů 20 a více. Nad tím se už člověk pozastaví a říká si není to už promiskuita? Moji starší kolegové v práci mají v partnerském životě poměrně jasno. A kolik měli partnerů? Začíná to na nyní již naivním 1 až po 5 partnerů. Což na jejich dobu byl normální průměr.

Jaké číslo je nyní aktuální? Určitě přímo s rostoucí dobou stoupá i počet sexuálních partnerů. Je již poměrně těžké najít dívku, která je ještě v 18 panna. Nejspíše se stalo moderním COOL, že sexuální život začne hned po dovršení 15let. V 18 letech již měla dívka či chlapec 5 partnerů a dokonce jsem se setkal s dívkou, která měla v 19 letech 20 sexuálních partnerů.  Je to už poměrně vysoké číslo. Obzvlášť z pohledu když žijete někde na vesnici.

Podle mě, vychovaného ve skromných podmínkách na vesnici. Měli bychom se nad sebou zamyslet. Když poslouchám své kamarády tak mi přijdou jako šukající mašiny co obskáčou jednu a vrhnout se na druhou. Ano užívat si to má své kouzlo. Ovšem proti velkému počtu sexuálních partnerů se stavím záporně!

Z pohledu matematiky to zní přímo strašně. Dívka, která měla 10 partnerů, se kterými samozřejmě spala - tak oni partneři mohli spát průměrně s 4 dalšími partnery.4 * 10 je najednou 40 partnerů. Mnozí z nás si neuvědomují následky sexuálního styku. Myslí si, že antikoncepce (nemyslím kondom) je samospasná a přenos pohlavních nemocí jim nehrozí. Při takovém počtu sexuálních partnerů a nepoužívání kondomu je procento nakažení opravdu vysoké.

Jaký názor na to máte vy? Jsem příliš skeptický? Nebo mám na to zdraví názor?

 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40