Kde nakoupit levné hadříky

Praktické

Kde nakoupit levné hadříkyNakupujete rádi hezké hadříky? Nemáte, ale dostatek peněz? Poradíme Vám jak ušetřit desítky možná i stovky korun!


Spousta mladých a nezkušených milovnic módy nabývá dojmu, že na to, aby se mohly krásně a hlavně stylově oblékat, potřebují kupu peněz anebo bohatého a štědrého přítele, který jim bude platit výdaje. Tyhle konspirační teorie zřejmě lidem vnutila media, v kterých se zbohatlíci producírují po červeném koberci v nádherné večerní róbě v přepočtu za 60 000 Kč a mnohem více.

Jedná se ale o pouhou iluzi. Levné, hezké a hlavně originální oblečení najdete všude, stačí jen pořádně hledat a nezaměřovat se na značky, protože na štítek za límcem se nám stejně nikdo nedívá.

Jasnou volbou je proto second hand. V každém byť i v malém městě jich bývá několik. Zapomeňme na to, že oblečení, které jsme si v něm koupili, už před námi někdo nosil. Je totiž čisté, vyprané a v naprosté většině případů by mělo být i zachovalé a nedostatky na něm opraveny. A co je nejlepší? Najdeme tam opravdu cokoliv a většinou skutečně originální záležitosti, které jen tak někde neseženete. Stačí jen pořádně prošmejdit věšáky.

Další možností je malý neznačkový obchůdek. Takové kšeftíky se často schovávají v centrech měst ve starších domech. Bohužel jsou ale díky své nenápadnosti snadno přehlédnutelné a navíc mylně označovány za sekáče anebo vietnamské obchody. Hadříky jsou zde nové, avšak bez značky, ale za to hezké, někdy až komunisticky levné a především kvalitní.

Párkrát jsme nakonec stejně zmínili slovo ,,značka“. Pokud vám na nich ještě pořád nepřestalo záležet, můžeme si popovídat o tom, kde sehnat něco značkového a hlavně žádný padělek. Rovnou vypusťte jakékoliv stánky, tržnice anebo zájezdy do Bulharska pro rádoby pravou kabelku Louis Vuitton. My Češi totiž nemusíme zas tak daleko. Stačí zavítat na pomezí českých, slovenských a rakouských hranic. Jedna se o plácek Pandorf, kde se nabízí světoznámé značky za směšnou cenu. A nejlepší na tom je, že nemusíme nic hledat na mapě a plánovat nejkratší trasu.  Své služby nám nabízí Student Agency.

Rady a tipy již známe, takže nám nezbývá nic jiného než sbalit peněženku a vyrazit na lov za těmi nejoriginálnějšími kousky.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40