Kanceláře k pronájmu od společnosti Regus v Brně

Komerční články

Kanceláře k pronájmu od společnosti Regus v BrněBrno je naše druhé největší město, což není jeho jediná výhoda. Příhodná poloha kousek od Vídně, konání nejrůznějších veletrhů a akcí nebo skutečnost, že tu sídlí řada důležitých institucí, mohou být důvody, proč budete v Brně hledat kancelář k pronájmu.


Atraktivní a variabilní prostory

Když budete hledat zajímavou adresu, měla by být nejen dopravně dobře dostupná, ale měla by mít i reprezentativní prostředí pro plánovaná jednání se zákazníky.

Nadnárodní společnost Regus nabízí kancelářské prostory k pronájmu v Brně v budově Spielberk vzdálené kilometr od centra města. Plně vybavená kancelář je jedním z důvodů, proč se obrátit na tuto firmu.
Obchodní centrum má atraktivní prostory, v nichž naleznete i obchodní salónek a zasedací místnost. Všechny prostory jsou variabilní tak, aby vyhověly požadavkům na nejrůznější uspořádání podle účelu schůzky.
Kanceláře jsou vybaveny moderními technologiemi, můžete využít i služeb administrativy nebo třeba účetnictví. Budete moci pracovat efektivněji, když využijete týmu specializovaných pracovníků na celou řadu služeb. Nejste nuceni ztrácet čas zbytečnými starostmi jako je péče o prostory. Zkrátka přijdete a můžete se hned začít věnovat vlastní práci.

Pružný a široký rozsah služeb

Pronájem kanceláří Brno vám poskytne široký rozsah služeb, ať už se rozhodnete pouze pro virtuální kancelář nebo naopak pro kancelářské zázemí pro vás i tým pracovníků.

Potřebujete prostory pouze týden v měsíci? Využijete tuto možnost, a pokud se náhle situace změní a hodila by se vám kancelář na celý měsíc, není problém pronájem změnit. Pokud byste potřebovali přesunout do jiné lokality, ani v tomto případě se nic neděje. Stačí zvolit jednu z 1800 poboček, které má společnost po celém světě.

Právě to je i výhodou v případě zájmu o expandování, protože si pouze vyberete místo a přes noc si můžete nechat zřídit vaši pobočku třeba na druhém konci světa.

Informujte se na kanceláře k pronájmu v Brně na telefonním čísle (+420) 222 191 100 nebo vyplňte Rychlou nabídku na webu www.regus.cz a poradci se vám do 30 minut ozvou.

Kanceláře k pronájmu od společnosti Regus v Brně

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40