Jaké triky používají dívky při balení

Sex a vztah

Jaké triky používají dívky při baleníChcete se dozvědět jaké triky používají dívky při balení? Chcete vedět kam až jsou ochotné zajít?


Vždycky záleželo a záležet bude na individualitě, stylu a povaze každé z nás. Všechny jsme jiné a dokonalé ve své originálnosti jak vzhledové, tak duševní. Ale máme něco společného. Jsme ženy. Chceme se líbit. Snažíme se z vnějšku i zevnitř zapůsobit. Toužíme získat srdce kluka či muže. Nebo minimálně upoutat jeho oči!

 

K tomu holkám slouží hluboký pohled. Stačí si jen všimnout chvíle, kdy tě zaregistroval. Poté už jen stačí svůj nejdražší objev sjet od hlavy k patě a zase nahoru. Nikdy ale ne zkoumavým nebo nevraživým pohledem. Ještě by se, chudák, lekl. Svoje oči na chvíli zastav na těch jeho, aby se vaše pohledy mohly spojit. Pak se jen pousměj. Úsměv udělá víc, než si myslíš. Většinou se jen jedná o alegorii, čili skrytý význam. Neusmíváš se na lidi přece jen tak, že?

Zbývají ti 2 možnosti:

  • Je-li to člověk, s kterým se nevidíš naposled (např. ze školy, ze stejného bloku), jsi stydlivá anebo si chceš hrát na slečnu tajemnou, můžeš se otočit na podpatku a odejít svým směrem. Vsaď se, že na to jen tak nezapomene a začneš mu vrtat hlavou.
  • Jsi-li protřelejší, odvážnější, můžeš ho oslovit. Možností je hodně: vymyslet si, že něco hledáš (např. nějakou ulici) anebo si rovnou říct o jeho telefonní číslo.

 

Ale ještě pořád není vyhráno!

Dohodli jste se na schůzce? Perfektní!

Zatím jsi s ním ani pořádně nepromluvila, takže pořád je tu ta nepříjemná šance trapného ticha. Je čas na vzpomínání – jistě se ti někdy stala nějaká vtipná historka nebo trapas. Tvůj nastávající jistě ocení nejen holku usměvavou, ale i vtipnou. Nejdřív byste se ale měli lépe poznat, debaty o zájmech nikdy nejsou nazmar. A rozhodně neuškodí, když se mu svěříš i o tom, co bys chtěla v budoucnu dělat nebo něčím osobním z dosavadního života. Ale pozor na zahlcení!

Mohl by se zaleknout tvých strašných problémů, co tě kdy potkaly anebo skončíš jako karieristka, která nemá čas na pořádný vztah.

Každopádně, taky ho nech promluvit. Jeho monolog občas přeruš nějakou otázkou, tím mu dáš pocit, že tě zajímá a kývej na signál, že chápeš vše, co říká.

A nezapomeň na úsměv! Ten zkrásní jakýkoliv obličej.

Ne nadarmo se říká, že krásná žena muže okouzlí, ale chápavá ho dostane.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40