Jaká povaha dívky nejvíce rajcuje? Tvrďák, slaďouš...

Sex a vztah

Jaká povaha dívky nejvíce rajcuje? Tvrďák, slaďouš...Jaká to škoda, že v dnešní době jsou dívky tolik vybíravé.


Dřív jim vyhovoval obyčejný a poměrně hezký kluk. Stačilo, aby se na ně byť jen usmál a byly by mu klidně všechny skočily kolem krku. S dobou se ale nepřichází jen vysoké cíle, chtíč po finančně slibné kariéře, ale i čím dál větší nároky lidí na své okolí. Přesto je ale skvělé, že dívka ví, co chce!

Odjakživa se říká, že protiklady se přitahují a partneři se pak vzájemně doplňují, jak to má být. Jenže dnes si k sobě většina holek (nutno podotknout, že i to samé dělají kluci) hledá přesně ty stejné typy, jakými jsou ony samy. Určitě jste si již dávno všimli, např. při pochůzkách městem, že metalista si vedle sebe vede zásadně metalistku anebo ženu jí podobně oblečenou, na které je jasně viditelné, že poslouchá stejnou hudbu jako on.

Z toho jasně plyne, že rebelky a drsnější holky, které v dětství spíše lezly po stromech, než aby si hrály na princezny a očekávaly nejnovější model panenky Barbie, zásadně přitahují tvrďáci jak vzhledem, tak povahově. Drsňačku s přeslazeným šampónkem, který si lakuje peroxidní čepeček a krade make-up mladší sestře, uvidíte vážně zřídka kdy. Snad vůbec.

Slaďouš ale zdaleka nemusí být a ani působit jako metrosexuál. Může to být třeba naprosto obyčejný kluk a sladce vypadá většinou pro dokonalé rysy ve tváři. I takové typy jsou velmi žádané a většinu holek – zvláštně těch ,,obyčejnějších“ – rozhodně přitahují. Zaujmout může i naprosté rebelky, ale u takovýchhle nebývají a snad ani nechtějí bývat příliš vytrvalé. Většinou prostě usoudí: ,,Jo, hezkej, ale já chci pořádného chlapa!“, otočí hlavu a jdou zase o dům dál.

Jak jsou na tom ostatní holky? Bývají opravdu stejné jako ty v amerických romantických komediích, kterým se rozbuší srdce na příliš přeslazeně vypadajícího kluka? Bohužel. Dnes to možná tak leda ještě takhle mají puberťácké dvanáctky a třináctky. Nebo ani to ne? Dívky vždy dospívaly s předstihem. Doba se mění, a proto děti vyrůstají a dospívají poměrně hodně rychle, a to díky tomu kolik tehdejších tabuizovaných témat a informaci uniklo do dětského světa. Šestnáctiletá holka už chce tvrďáka, protože ten pro ni představuje ne kluka ale už chlapa.

Takže dle mého názoru a osobních průzkumů vyhrál tzv. tvrďák. A jaký názor na to máte vy?

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40