Jak získat kvalitní servis nejen pro váš počítač?

Komerční články

Jak získat kvalitní servis nejen pro váš počítač?Ač si to možná nepřipouštíte, i váš počítač je pouze spotřební věc, která rozhodně nevydrží věčně. Jeho životnost lze ovšem značně prodloužit a to pravidelným servisem. Servis notebooků je nezbytná věc pro každého, kdo chce od svého přístroje maximální výkon po dlouhou dobu. Jak a kdy servis provést?


Počítač si o servis často řekne sám

Servis počítače byste měli provádět minimálně jednou za rok. Servis by měl zahrnovat aktualizace softwaru a samozřejmě i případnou výměnu nefunkčních nebo dosluhujících komponentů. Pokud servis neděláte pravidelně, není to zase až tak velký problém, ovšem koledujete si tím o potíže. Dobu, kdy provést servis, poznáte spolehlivě. Počítač totiž začne na potřebu servisu upozorňovat. Mezi příznaky se nejčastěji řadí – pomalý start i vypínání, časté hlášení chyb nebo nefunkčnost souborů, zvýšená hlučnost, varovné hlášky o nefunkčnosti nějaké části systému a podobně. Pokud se toto děje, je potřeba rychle začít jednat.

Jak vybrat servis 

Na servisu je nejdůležitější profesionalita

Jestliže podobné problémy pozorujete, začněte jednat co nejdříve. Mohlo by se vám stát, že jednoho krásného dne počítač už nezapnete a potom se s ním můžete už jen rozloučit. Pokud zařizujete servis, rozhodně se obraťte na profesionály. Pokud se spolehnete na rady kamarádů, můžete si tím jen uškodit. Dobrou zprávou je, že servis není drahá záležitost. Se zajímavou nabídkou přichází společnost ABAX servisní centrum s.r.o., která působí po celé České republice. Nezáleží na tom, jestli je to servis notebooků Ostrava, Praha, Olomouc nebo třeba Hradec Králové, ABAX vždy poskytne profesionální služby za příjemnou cenu.

Servis PC 

Do týdne bude hotovo

Servis si můžete u ABAX servisní centrum objednat přes internet. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Poté vás bude společnost kontaktovat a zajistí odvoz vašeho přístroje. Ten doveze do servisního centra. Nejdříve bude provedena vstupní diagnostika, při které budou odhaleny všechny závady. Poté vám bude sdělena cena, za kterou bude oprava provedena. V tuto chvíli se můžete rozmyslet, jestli skutečně chcete servis provést či nikoliv. Dobrou zprávou je, že ABAX servisní centrum provádí opravy do týdne. Objednat si dokonce můžete i expresní opravu a to přímo u vás doma. ABAX provádí servis Compaq, Lenovo, HP a počítačů mnoha dalších značek.

Mapa servisů 

Opraví i tiskárny, kamery a další

Kromě servisu nabízí ABAX i pomoc při obnově dat, instalaci softwaru a dalších. Provádí například i servis UPS, opravy tiskáren, kamer nebo i iPhonů. Na opravy navíc společnost poskytuje tříměsíční záruku. Všechny náhradní díly kupuje ABAX přímo od výrobců, takže získáte nejen špičkovou práci ale i jistotu kvality. Servis u ABAX se rozhodně vyplatí, pokud máte problémy, kontaktujte je, výsledkem jejich práce bude vaše maximální spokojenost.

 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40