Jak prožít lepší orgasmus?

Sex a vztah

Jak prožít lepší orgasmus?Návodů a rad na internetu existuje spousta. Ovšem i mi chceme přichodit polínko do ohně - vlastně do lepšího a kvalitnějšího orgasmu.


Co dělat aby žena měla orgasmus lepší, delší...

Velikost a potenciál ženského orgasmu vždy pohřbí chlap. Ano nadržený jedinec, který ženu přivede k orgasmu během pár minut zkazí ten pravý ORGASMUS.

Pro intenzivnější orgasmy doporučuji vždy chvíli před vrcholem zpomalit. Začnetě se věnovat jinačím částím těla. Když toto provedete několikrát věřte, že Vaše partnerka bude tak nadržená, že její orgasmus se bude rovnat výbuchu sopky!

Myslíte si, že nyní je konec. Máte hotovo? Ale kdepak. Nyní je vaše partnerka teprve správně nažhavená a prokrvená jo a vlhká :-D. Dejte jí chvíli odpočinou (pokud jste vyvrcholili tak i vám) a věnujte se jiným částím těla. Poté se puste znovu do díla. Buďte nápadití a věřte výsledek bude stát za to.

Existují samozřejmě takové "vylepšení" kdy žena dosáhne procítěnějšího orgasmu. Nesmějte se - když bude mít plný močový měchýř. Ovšem nic se nesmí přehnánět protože pak musíte počítat s menším výstříkem.

Pamatujte si, že výsledek je ovlivněn tím, jak svého partnera znáte a jak se mu umíte věnovat. Doporučuji Vám přečíst si také článek: Jak najít klitoris a bod G.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40