Jak jsem začal konečně vydělávat peníze?

Články

Jak jsem začal konečně vydělávat peníze?Rád bych se s Vámi podělil o můj příběh, jak jsem konečně začal vydělávat peníze.


Narodil jsem se v chudé rodině, která nikdy neměla žádné ambice. Stačilo jim jejich malé hospodářství a to, že žijí. Já odkojen ve velmi skromných podmínkách, jsem záviděl svým kamarádům jejich bezstarostné mládí, dostatek peněz na koníčky, zábavu a jídlo.

Na internetu jsem začal studovat možnosti podnikání (webtrh, webdeal) a zkusil své první podnikatelské krůčky. Přiznám se, že ani po 5 letech ustavičné práce jsem nedosáhl výsledků, které by mně přinesli finanční nezávislost.

Vyzkoušel jsem snad všechny možné postupy rychlého zbohatnutí. Provozovat naráz několik desítek projektů (inspirované jinými úspěšnými projekty), provádět odkupy 100% úspěšných projektů, investovat peníze do akcií, nakoupit nemovitost, přeprodávat věci... Ne, opravdu nic z toho mě nepřineslo peníze, které jsem potřeboval.

Až teprve moje vyhoření, mě přineslo nečekané procitnutí. Začal jsem rozprodávat své portfolio webů. Ponechal jsem si pouze 2 projekty, které mě bavily a uspokojovaly. Začal jsem se jim věnovat na 100%. Doslova jsem se s něma mazlil a dělal je obsahově bohatšími. Jakmile jsem se přestal snažit vydělávat peníze, tak se peníze začaly objevovat sami.

Stále rozhodně nejsem za vodou, ale vím, že hrubou silou a množstvím projektů nezbohatnu. Spíše naopak. Bude mě to stát spoustu času a nervů, o které přijdu. Nyní se pár dní v týdnu věnuji svým projektům. Mám radost z toho, co dělám. Moje rodina je šťastná, že jsem více času s ní a moje projekty sice pomalu, ale spokojeně rostou.

Komentáře rss


, úspěch odpovědět
avatar
Já jsem také s odstupem času koukal jak se můj koníček s postupem času změnil v hlavní příjem peněz.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40