Jak jsem vyhrál boj s atopickým ekzémem

Životní

Jak jsem vyhrál boj s atopickým ekzémemCelý život jsem se trápil s atopickým ekzémem, než jsem přišel na to jak se ho jednou provždy zbavit.


Co je to vlastně atopický ekzém?

Atopický ekzém je ve většině případů chronický kožní zánět, který oznamuje, že je ve Vašem tělo něco v nepořádku.

Naši doktoři (mě léčili přes 15 let) většinou mají postup stále stejný. Předepíší Vám prášek, kortikoidovou mastičku a bílou mastičku. Ano pomůže to, ale jen dočasně. Kortikosteroidy tlumí reakci imunitního systému na alegen a tak problém s kůží odezní. Samotný problém, ale ne.

Jak tedy vyzrát na atopický ekzém?

Ze zoufalství jsem zkoušel na internetu hledat další možnost léčby. Tam jsem zjistil, že nejčastěji bývá problém ve střevech, játrech a ledvinách. Určité potraviny způsobují značné škody v organismu a to se projevuje alergickou kožní reakcí. Mezi ty nejkritičtější potraviny patří: mléko, (zahřívací) koření - paprika, skořice, chilli..., cukr, alkohol. Tyto potraviny způsobují překyselení organismu, přemnožení kvasinek, nadýmání, průjem a další.

Postup léčky atopického ekzému

S léčbou jsem začal tak, že jsem si v lékárně pořídit bylinky na detoxikaci jater, ledvin a střev. Nejčastěji to bývá: ostropestřec, kopřiva, ...
Po týdnu jsem přistoupil k samotné léčbě. Koupil jsem si balení Chlorelly (pro méně znalé - chlorella je sladkovodní řasa, která je bohatá na minerály, vitamíny, pomáhá s detoxikací a posiluje imunitu organismu).  Balení minerálů (zinek, horčík, vápník) a balení multivitamínů. Dvě poslední jmenované Vám pomohou dodat tělu chybějící látky, které neprošly přes zaneřáděná střeva.

Výsledek se začal dostavovat přibližně po 2 týdnech. Atopický ekzém začal postupně ustupovat a navíc se mi "zklidnil" žaloudek včetně stolice.

Celý článek v plném znění si můžete přečíst: Jak se zbavit atopického ekzému.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40