Jak dívky loví chlapce

Sex a vztah

Jak dívky loví chlapceJak se dívky chovají, když mají vyhlídnutou kořist.


I když slečny rády tvrdí, že když poznaly svého přítele, on se dvořil jim a ony se jen nechaly, není to pravda.Nebo aspoň z části. A takzvané lovení chlapců začíná sváděním, které obsahuje využívání ženského kouzla a pak dobývání.

Asi má každá dívka své „triky“, kterými si kluka omotá. Ovšem ne všechny triky platí na všechny chlapce, proto nejsou prokazatelné. Já když jsem potkala svého přítele, říkal mi, že si mě všiml kvůli mému úsměvu. Dá se to považovat za nějaký trik? Asi ne. Takže by se dalo říct, že bychom mohli ty holčičí finty dělit na vědomé a nevědomé.

Mezi nevědomé, bychom tedy mohli řadit jakési osobní kouzlo a fyzické přednosti. Takové věci, když o sebe aspoň trochu dívka dbá, ovlivnit nelze. Na druhou stranu tu jsou vědomé řekněme lsti, na které se kluci většinou chytí. Dívky mohou flirtovat a koketovat, a i když mají slečny hezké postavy, dokud své figury nepotrhnou například džíny s hezkým střihem nebo vkusným tričkem, nebudou tak středem pozornosti jako jiné vychytralejší soupeřky.

Nechci ovšem tvrdit, že nejde zaujmout intelektem. To je ten problém. Pro každou slečnu je někde kluk, ale chlapci jsou také každý jiný. Jeden si všimne dlouhých kudrnatých vlasů a jiný zase vtipných odpovědí a hezkého smíchu. Jestliže si tedy u chlapců ceníte spíše rozumu a inteligence, nepotřebujete kluka upoutat sexy velkým výstřihem a nevhodně krátkou minisukní! V mém případě to je ideální situace, i když mě to neodpuzuje, netoužím po svalovci bez mozku.

Stejně jako se kluci dělí na sběratele a dobyvatele, některé holky berou kluky jako sport a některé stojí o skutečný vztah plný lásky. Tudíž když holky jdou lovit kluky, musí samy vědět, o co jim jde. Jestli to bude vztah na jednu noc nebo vztah dlouhodobý. Jestli chtějí utěšitele nebo jenom ozdobu. Nechci někoho soudit, ale už jsem potkala pár lidí a většinou výjimka potvrzuje pravidlo.

Ve skutečnosti nejde o žádné lovení. Člověk chce jenom najít někoho, s kým může strávit trochu času jakýmkoliv způsobem. A nikdy to není lovení v pravém slova smyslu, je to jen dvoustranné sladění. Tak jako nemůže holka uhnat kluka, tak kluk nemůže sbalit holku. Jenom si musí navzájem vyjít vstříc. 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Reklama

Nejnovější komentáře

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

4 Johnnie, pošlete mi na Vás kontakt na info@worko.cz nebo tel. 702076363, díky H.

Zaslal/a: Honza  •  Čas: 23.2.2017 9:11

Jak se stát dodavatelem do obchodních řetězců

Byl jsem 8 let dodavatelem 2 řetězců a to nejen v ČR. To co tady uvádíte jsou naprosté bludy. Řetězec potřebuje, aby dodávky zboží fungovaly a pokud možno bez problémů, protože jinak nemá co prodávat. Podmínky jsou striktní, ale rozhodně férové. Protože...

Zaslal/a: Johnnie  •  Čas: 23.1.2017 19:08

Dívky měly zazpívat koledu Tichá noc

Koukal jsem na celé video a fakt jsem na to nepřišel

Zaslal/a: Tkim  •  Čas: 4.12.2016 15:11

Koupě použitého notebooku

Zdravím, už několikrát jsem koupil starší a opět prodal na náhradní díly. Narazil jsem tam vždy jen na solidní prodejce i kupce. :)

Zaslal/a: Carlos847  •  Čas: 1.11.2016 15:34

Návod jak usnout při zlechtání

Neskutečné Ten by pod sebe potřeboval pořádnou matraci!

Zaslal/a: Zipii  •  Čas: 22.8.2016 13:40